• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Duyuru 2020 Süper

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,799
22,963
Selamlar 2020 çok hızlı girdik ilk ay istatistiklerimizle efsaneyiz . Emeği geçen yönetim ekibimiz , destek ekibimiz , elit kadromuz , onursal üyelerimiz , bizlere maddi destekler ile ürünlerimizi kullanan Gold üyelerimiz ve bizi hiç bir şekilde yanlız bırakmayan tüm değerli üyelerimiz hepinize teşekkür ederiz !!

Greetings 2020 entered very fast first month statistics are legend. We would like to thank you all our management team, our support team, our elite staff, our honorary members, our Gold members who have used our products with our financial support and all our valuable members who have never left us alone in any way !!
 
Son düzenleme:

serkan06

Elit Aday
Elit Aday
1,083
58,462
karizma usta tesekurler. yillardan beri kalitesinden odun vermeyen bir foruma sahibiz kuruldugu ilk yilindan beri cok seyler ogrendik halada ogrenmekteyiz. yardimlasma saygi ve sevgi bu forumda su an bile liderligi kimseye kaptirmayan tek uydu platformu UYDUPORTAL
herkese selamlar
 

usta2017

KraL
Yönetici
Destek Mod
5,317
78,704
Ben kendi adıma özel olarak Tüm forum kurucularına teşekkür ederim. Şahsım olarak zirveye çıkmayı hakeden bir yönetim anlayışınızıda takdir ediyorum. Evet arkadaşlar hakedene hakettiğini veren tek forumdur.Bende normal üye olarak paylaşımlara başladım. Paylaşımlarım devem ettiği sürectede yetkilerim hep verildi. Sizin talep etmenize bile gerek kalmadan yönetim değerlendirip hakedenlere hak ettiklerinide vermektedirler.Herkesin gönlü rahat olsun. daha iyisin ben görmedim.Hep birlikte daha iyi hizmet ve baaşarılara.Teşekkürler.
 

usta2017

KraL
Yönetici
Destek Mod
5,317
78,704
Her ne kadar yönetmde görülsemde, hiç bir yetkim olmadığından, bir üye bir konuda yardım talebinde bulunduğunda, yardm istediği konuyu inceleyebilmem için yetkim olmadığından inceleyemiyorum. Çünkü giriş ve görme yetkin yok yazısı çıkıyo. Bilmediğim , göremediğim içerik hakkındada yeri geldiğinde üyelere yardımcı olamıyorum. Buradanda yetklerim verilinceye kadar herkes gibi normal üye statüsündeyim .Forumda herne kadar yönetici görülsemde bu siz üyeleri yanıltmasın. Lütfen göremediğim, inceleyemediğim konularda yardım talebinde bulunmayınız.Neticede yetkisi olmayan sizler gibi normal üye durumundayım. Umarım sorun kısa zamanda çözülürde bende konumumu bilirim. Tüm Yönetimdeki kardeş ve arkaşlarıma,Tüm diğer üyelere saygılar. Sağlıklı , huzurlu günlerde daha güzel paylaşımlar 'a..

You must be registered for see images attach
 
Üst Alt