• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Bomba 4 Kasima Kadar Ücretsiz Spor Pakedi Digiturkplay

semih55

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
32
3
Usta, bu dediklerin Türkiye icin gecerli. Ben senelerdir takip ederim. Abone olmadan hicbir kanal izleyemiyorsun. Birak mac zamani filan, yurtdisi digiturkplayde isler biraz degisik. Sürekli acik degil yani. Fiyatlar ve paketler de degisik.
Ama Yurticinden girenler icin haklisin o 5tlye deger yani :)

Ben bu Konuyu Gurbetciler bölümüne actim, yoksa senin dediklerin tabiki dogru fakat yurtdisindakiler icin malesef gecerli degil...

Ve soranlar icin: Nerden para kessinler ki, ben hic bir hesap numarasi ve bilgiler vermedim ki... cakma isim, cakma adres, cakma e-mail...
Bu sadece yayinlarin tadina varin diye bir kampanya, otomatik olarak bitiyor.
hımm değişikmiş gibi bir sürü kanal var türk kanallarını izlemek için ama tabi geri alma özelliği oldugu için kazanıyor :)
Buarada bütün böyle izlenebilecek olanlarda tivibu olsun turkcelltv+ olsun hepsini kullandım en HD görüntü sağlayan digiturkplay oldu. Kotayı feci sömürüyor fakat zaten adil kullanım kotasını asınca 3mbps ye iniyor o da hd görüntüyü çok rahat açıyor (daha önce kullanmayanlar için bilgi).
 
Üst Alt