Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

Süpriz Bazı Hırsız sitelere duyuru

• Konbuyu başlatan User118
  • Başlangıç tarihi

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
Mert001 kardeşim,söylediklerine tamamıyla katılıyorum.Bu forumun kurulmasının nedenlerinden biride senin yazdıkların,zamanında bu tür hırsız forumların çok saldırısına uğradık ama biz hala ayaktayız ve mücadele sürüyor,sürmeyede devam edecek.Çok canını sıkma,yakında kendi gidecektir,burasını karıştırma gayretleri boşa çıkacaktır.Tecrübeyle sabittir.Paylaşımlara devam.

U

User118

Guest
Mert001 kardeşim,söylediklerine tamamıyla katılıyorum.Bu forumun kurulmasının nedenlerinden biride senin yazdıkların,zamanında bu tür hırsız forumların çok saldırısına uğradık ama biz hala ayaktayız ve mücadele sürüyor,sürmeyede devam edecek.Çok canını sıkma,yakında kendi gidecektir,burasını karıştırma gayretleri boşa çıkacaktır.Tecrübeyle sabittir.Paylaşımlara devam.

ustam agzınıza saglık bizim amacımız ihanet edenleri temizlemek deyil usta gün yüzüne çıkartmak bazılarını çıkartık digerleride dökülsünler

bu forum dan Kaliteli forumuz ki diger site yöneticisi buradan konu çalıyor bu bizi inciltmez aksine yüceltir ne güzel reklamımız olur biz ugraşmadan.

forumumuza sahip çıkmak için elimizden ne gelirse yaparız bugun bizler varız yarın genç nesil gelir kalite asla tartışılmaz kalitenin adı uyduportal.net ,dir..

saygılarımla ustam.

BlackRed26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Önce ağzı pisler küfürbazlar defolup gitsin lütfen adminler bu tip karaktersizleri burada barındırmasın rica ediyorum .Herşeyden önce konuşmayı öğrensin adam olsunlar.
saygılar.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Bursası iptv konusunda kendi çapında ilklerin yaşandığı ve paylaşıldığı bir forumdur. Bizlerde buraya başka forumlardan geldik. Geldiğimizden beri daha iyisi çıkmadığından hala buralardayız. Hala buradan alıp sahiplenip alıntıdır diyemeyenler olmaya devam ediyorlar. Eee hoşumuza da gitmiyor değil. Takdir etmeselerde taklit etmeleri forumun kalitesinin ve üretgenliğinin bir sonucu.
Alsınlar paylaşsınlar bir payalaşımda benden o lamer lara...
1500 kullanıcılı....
[Hidden Content]

Ağzına sağlık üstadım ... @Mert001 ve @alimerty arkadaşlar aynı gemideyiz artık uzatmayalım @Mert001 arkadaşım isim vermeden genel olarak söyledi art niyet Yok aranızda sorun olduğu için Üstüne alınmış olabilirsin yanlış anlamayın konu genel.

U

User118

Guest
bu konuyu okumaya bile cürret etmeyen cafi neden yok oda bu sitede elit idi hayret dogrusu o hırsız sitede mod kendisi ... bu konu hoşuna gitmemiş belliki cafi ustanın.

polat

Moderatör
Yönetici
Forum Yetkilisi
S.a arkadaşlar sitemizden çaldıkları ile kendi sitelerinde ahkam kesenlere buradan ufak bir hatırlatma yapma geregi duydum

benim ve bazı arkadaşların paylaşımlarını çalıp kendi sitelerinde veren bu şahsiyete buradan seslenmek istedim

sizin gibi çok sular aktı bu net aleminde kaybolup gittiler siz bu siteden üye çalmak için yaptıklarınız hiç bir işe yaramadıgı gibi

sisin gibi hırsızlar ancak uyduportal gibi sahsiyetli birsite de adam gibi üyelik yapmayıp gidip bu site üzerinden çalıntılarla ancak

geri gidersiniz oraya giden üyeler eger biraz çık bil gi sahibi olsalar bu konu acaba nerde paylaşılmış diyerek google de arasalar

bunların zaten hırsızlıgı meydana çıkacak tır sitelerine gidip üyel oldum ve mesaj attım keşke çalıntı diye yazsaydınız diye

hemen beni banladılar eh elinden gelen bu zaten başka bir şeye yaramaz lar konuş ma istegi bile gösteremezler..

ve benim Nikime yakın bir nik alan o şahsiyet burada bunu okuyacak buradan çaldıgı şeylerle site de ahkam kesmek olmuyor

önce insan olmayı sonra paylaşmayı bilecek sin ama bunlarda onu aramayın bunaların yapacagı bunları ileri degil bizi ileri taşır

saygılarımla uyduportal ailesi...
Haklısın üstad , emeğe saygı !

• Ana sayfa
  • Forumlar