• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 30.00 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Süpriz Bing Yahoo Yazılımlar

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,915
23,313
Araç Çubukları
Bing Bar, bir tArayıcı uzantısı araç çubugu MSN Araç Çubuğu yerine, uzak onlar zaten üzerinde bir web sayfasından gezinmek gerek kalmadan kendi web tarayıcısı içinde Bing ve MSN içerik bağlantıları ile kullanıcılara sunmaktadır. Kullanıcı Bing Bar tema ve renk düzenini özelleştirmek yanı sıra kullanıcı arayüzü içinde sunmak için hangi MSN içerik düğmeleri seçebilirsiniz. Bing Bar aynı zamanda mevcut yerel hava beklentisi ve hisse senedi piyasa pozisyonlarını gösterir.

Bing Bar, Microsoft Bing arama motoru ile entegrasyon özellikleri. geleneksel web arama fonksiyonlarına ek olarak, Bing Bar aynı zamanda Görüntüler, Video, Haber ve Haritalar gibi diğer Bing hizmetlerinde arama sağlar. Kullanıcıların başka bir arama motoru üzerinde bir arama gerçekleştirdiğinizde, Bing Bar'ın arama kutusu otomatik olarak kullanıcı istenen gerektiğini, Bing sonuçlarını görüntülemek için izin, kendisini dolduracaktır.

Bing Bar da bağlantı Outlook.com ,Skype ve Facebook.

Masaüstü
You must be registered for see images


Bing Masaüstü
Microsoft 4 Nisan 2012 tarihinde Bing Desktop, kullanıcıların masaüstünden Bing arama sağlamak için geliştirilen bir programın, bir beta sürümünü yayımladı ilk sürümü destekleyen 24 Nisan, 2012 tarihinde kısa bir süre sonra Windows 7 sadece. Aralık 2012 sürüm 1.1 yayımlanmasıyla birlikte Windows XP ve daha yüksek destekledi.

Bing Desktop kullanıcıları otomatik olarak, haber başlıkları görüntülemek masaüstünden bir web arama başlatmak Bing anasayfa görüntüsüne kendi arka plan ayarlamak veya önceki dokuz arka plan resimleri bir arka plan seçmek için izin verir.
 

Ekli dosyalar