• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Bomba Combo Isteklerinizi Yazin,özel Combolarinizi Alın

merhaba

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
174
10,314
Merhaba degerli Uyduportal üyeleri;bu konuya tüm combo isteklerinizi yazabilirsiniz.Combolariniz yaklaşık 1 gün icinde hazir olup bu konunun altindan verilecektir. UYDUPORTAL farkiyla Combolarinizi Alın;)

gofil

Gold Süper
Gold Süper
333
250
usta merhaba kolay gelsin. bu zamana kadarki combo mantığı isimlerdi. şimdi ise karışıkharfsayıbüyükharf lerden oluşan combolar. bazı yazılımlarla bunları üretmek kolay. benim anlamadığım bu karışıkharfrakam kombinazasyonunda şifre bulma olasalığı nedir.

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Server Admin
931
12,871
usta merhaba kolay gelsin. bu zamana kadarki combo mantığı isimlerdi. şimdi ise karışıkharfsayıbüyükharf lerden oluşan combolar. bazı yazılımlarla bunları üretmek kolay. benim anlamadığım bu karışıkharfrakam kombinazasyonunda şifre bulma olasalığı nedir.
usta bu soruna ben şöyle bi cevap versem..aklında soru işareti olan senin gibi düşünenlere,de bi cevap olabilir
bu olasılık..yüz milyonda bir,dir..bunuda herkez böyle bilsin.

Üst Alt