Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Alakasız Katagorisiz Konular

Bomba Digital Tv Açığı Yakında Sizlerle!

adana13

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Gizli Mesaj
Gizli Mesajı Okumak Görmek İçin Konuyu Beğenip Cevaplamanız Gerekir.
Gönül İsterdi Tüm Üyelerimize Paylaşayım, Herkes Faydalansın...Ama Önceki Paylaşımımda Digital TV Sistem Açığında Gördük ki Paylaşımım Sonrasında ( 1 Gün Sonra ) Adını Telafuz Etmiyorum Spor Kanalı Sitelere Taşıma Yapmışlar. Sanki Kendi Site Admin,Vesair Kullanıcıları Bulmuşcasına Paylaşımda Bulunulmuştur. Bugüne Kadar Gold Üyelerimiz Dışında Kalan Üyelerimizede Elimden Geldiğince Paylaşımda Bulundum.Sonuç Olarak Açığı Sadece Gold Üyelerimize Hitaben Paylaşımda Bulunacağım...Eğer Bu Paylaşacağım Açığı Biliyorlarsa Spor Kanalı Siteler Buyursun Benden Önce Paylaşsınlar...Sırf O Spor Kanalı Sitelerine Zaman Vermek İçin Açığı Hemen Paylaşmıyorum...Açığa Ait Video Çekeceğim Ayrıca O Yüzden Açığı Hafta Sonu Paylaşmayı Uygun Gördüm...

Son düzenleme:

Live Stream Player

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***

Gönül İsterdi Tüm Üyelerimize Paylaşayım, Herkes Faydalansın...Ama Önceki Paylaşımımda Digital TV Sistem Açığında Gördük ki Paylaşımım Sonrasında ( 1 Gün Sonra ) Adını Telafuz Etmiyorum Spor Kanalı Sitelere Taşıma Yapmışlar. Sanki Kendi Site Admin,Vesair Kullanıcıları Bulmuşcasına Paylaşımda Bulunulmuştur. Bugüne Kadar Gold Üyelerimiz Dışında Kalan Üyelerimizede Elimden Geldiğinde Paylaşımda Bulundum.Sonuç Olarak Açığı Sadece Gold Üyelerimize Hitaben Paylaşımda Bulunacağım...
usta tasimacilik malesef almis basini gidiyor piskinlik yapan forum sahibide yandasini korumak icin sunu diyor sen bu panelleri yada konulari yabanci forumdan almiyomusun be sarhos bunak ben zaman harcayip bulup cikariyorumda sen neden bulup zaman harcayip bulmuyorsun tasimacilik alinlarina yazilmis,faceden gelip yabanci yerli panelleri millete reklamli linkle kakalamaya calisan embesillerimi top90 nin kopyaci bebelerinimi forum diye kufur foruma acmis bunak sarhoslarimi hangisini sayayim sana hepsi hirsiz en guzeli gold uyelere paylasman en azindan deger bilir kitle degerlendirir

adana13

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
usta tasimacilik malesef almis basini gidiyor piskinlik yapan forum sahibide yandasini korumak icin sunu diyor sen bu panelleri yada konulari yabanci forumdan almiyomusun be sarhos bunak ben zaman harcayip bulup cikariyorumda sen neden bulup zaman harcayip bulmuyorsun tasimacilik alinlarina yazilmis,faceden gelip yabanci yerli panelleri millete reklamli linkle kakalamaya calisan embesillerimi top90 nin kopyaci bebelerinimi forum diye kufur foruma acmis bunak sarhoslarimi hangisini sayayim sana hepsi hirsiz en guzeli gold uyelere paylasman en azindan deger bilir kitle degerlendirir

Haklısın Atlantis Ustam.Sonuçta Sitemize Katkıda Bulunan Gold Üyelerimiz İçin Paylaşımda Bulunmak Daha Mantıklı...

• Ana sayfa
  • Forumlar