Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Duyuru (Evde kal) Uyduportal ailesi

osmanke

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yasağı getirenler elbette,ki hizmet vereceklerdir ama zamanlama hatası var 2 saat kala bunu açıklar kararnameyi açıklamassa olacağı bu. ya bir gün önce haber vereceklerdi millet alışverişini normal yapacaktı yada 80 dönemi gibi herkes uykuda iken yasak başlayacak kimse izdiham yapmayacaktı genel hizmet yerleri açıksa elbetteki bunu kamu görevlileri sağlıyacaktır ama maalesef durumu vahim bunca uğraş emek 2 saatte boşa gitti insanlar sanki kıtlıktan çıkmış gibi fırınlara,marketlere,bakkallara saldırdılar adeta sorumlusu açıklayanın yani iç işleri bakanlığının umarım avrupa ülkeleri gibi vahim durumlara yol açmazlar bizim milletimiz,de böyle salgınmış,hastalıkmış cahllik diz boyu göz göre,göre ölümü göze alıyorlar allah herkesin yardımcısı olsun hastahaneler hastalarla dolmaz inşallah iyi geceler.

osmanke

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
YILIN TİYATROSU OYNANDI VE BİTTİ
O ŞAHSIN SÖZDE İSTİFASI KABUL EDİLMEMİŞ.
-Millet sokaklara döküldü virüs pik yaptı tepkiyi nasıl engelleyelim?
+Sen istifa ediyormuş gibi yap bende kabul etmemiş gibi yapayım, hemde gündemi değiştirmiş oluruz.

osmanke

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
MASKE HAKKINDA
hiç geleceğini sanmıyorum bende ailem için 10 gün önce e devletten başvuru yaptım ama hala yok evde 83 yaşında bir babamız var hiç bir başvuru yapılmadan geldi üstelikde siyasi içeriği ile polisler dağıtıyor ve cumhurbaşkanının selamı ile allahın selamını aldık tabii ama ailem için yaptığım başvuru halen yok geleceğinide hiç zannetmiyorum nedenine gelince bir duyum bu verilen iban,a bağış yapmassan göndermiyorlar deniyor bizde bağış yapmadığımıza göre yani siz ölün demek oluyor zaten 20 yaş altı ve 65 yaş üstü olanlar sokağa çıkamıyor bunlar evin içinde zaten izole durumda ama bu aile bireylerinin ihtiyacını karşılamak için dışarı çıkanlar ne olacak sen virisü dışarıdan kap diğerlerinede bulaştır toptan gidersiniz demek ben yıllardır çalıştım devletime her türlü vergimi verdim hala milletten para topla sana kıytırık bir maske göndereceğim de sonra bu paralarla üretilen maskeleri ve izalasyon gereçlerini dış ülkelere pazarla her gün bir uçak dolusu gidiyor maske satışını,da yasakla ama millete gelince günlerdir maske yok ben anlamıyorum bu nasıl bir vatanseverliktir bu millet toptan hastalansın yok olsun diyemi bekliyorsun avrupa ülkelerindeki ölüm sayılarına,mı yetişmek istiyorlar sağlık bakanlığını takdir ediyorum çok iyi iş yaptılar ancak bunu iç işleri bakanı ve cumhur sabote etti zamansız açıklamayla millet ne alabilirsem hesabına sokaklara çıkıp daha çok bulaş oldu ve bu yanlışı anladılar ancak bence buda bir tiyatro biri istifa ediyor öbürü hayır edemessin diyor göreve iade yani danışıklı döğüş derler buna nerden bakarsan tutarsızlık sanki milletle dalga geçiliyor yazık çok yazık bu millete bütün uğraşlar heba edilmiş durumda sevgili peygamberimiz ne demiş bizi aldatan bizden değildir.
not:ben siyaset yapmak yada devleti kötülemek için değil herhangi bir parti üyesi,de değilim doğru olan ne ise ondan yanayım saygılarımla.

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
MASKE HAKKINDA
hiç geleceğini sanmıyorum bende ailem için 10 gün önce e devletten başvuru yaptım ama hala yok evde 83 yaşında bir babamız var hiç bir başvuru yapılmadan geldi üstelikde siyasi içeriği ile polisler dağıtıyor ve cumhurbaşkanının selamı ile allahın selamını aldık tabii ama ailem için yaptığım başvuru halen yok geleceğinide hiç zannetmiyorum nedenine gelince bir duyum bu verilen iban,a bağış yapmassan göndermiyorlar deniyor bizde bağış yapmadığımıza göre yani siz ölün demek oluyor zaten 20 yaş altı ve 65 yaş üstü olanlar sokağa çıkamıyor bunlar evin içinde zaten izole durumda ama bu aile bireylerinin ihtiyacını karşılamak için dışarı çıkanlar ne olacak sen virisü dışarıdan kap diğerlerinede bulaştır toptan gidersiniz demek ben yıllardır çalıştım devletime her türlü vergimi verdim hala milletten para topla sana kıytırık bir maske göndereceğim de sonra bu paralarla üretilen maskeleri ve izalasyon gereçlerini dış ülkelere pazarla her gün bir uçak dolusu gidiyor maske satışını,da yasakla ama millete gelince günlerdir maske yok ben anlamıyorum bu nasıl bir vatanseverliktir bu millet toptan hastalansın yok olsun diyemi bekliyorsun avrupa ülkelerindeki ölüm sayılarına,mı yetişmek istiyorlar sağlık bakanlığını takdir ediyorum çok iyi iş yaptılar ancak bunu iç işleri bakanı ve cumhur sabote etti zamansız açıklamayla millet ne alabilirsem hesabına sokaklara çıkıp daha çok bulaş oldu ve bu yanlışı anladılar ancak bence buda bir tiyatro biri istifa ediyor öbürü hayır edemessin diyor göreve iade yani danışıklı döğüş derler buna nerden bakarsan tutarsızlık sanki milletle dalga geçiliyor yazık çok yazık bu millete bütün uğraşlar heba edilmiş durumda sevgili peygamberimiz ne demiş bizi aldatan bizden değildir.
not:ben siyaset yapmak yada devleti kötülemek için değil herhangi bir parti üyesi,de değilim doğru olan ne ise ondan yanayım saygılarımla.
cok detayli yazmak isterdim usta...ama inan cok kızgınım.... bu konuda sana katılıyorum...insanlar aklini başina alsın bundan sonra sag kalanlar...

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
yarım saat yazdım inanın sonra sildim . Cep numaranıza msjla kod geliyor bu koduda eczaneye veriyorsunuz 5 adet alıyorsunuz uzun sürüyor.
Ama degmez bimde bile marketlerde bedava veriyorlar yapacagınız 10 liranında vergisini alıyorlarsa icinden dusunun
hangi sandıklar dolacak artık :) . O kadar aciz ve fakir ulkeyizki vergilerden yetmiyor daha halktan isteniyor .
Bence alısveris yapın vergileri daha cok en azından bagistan daha cok bagis yapmıs oluyorsunuz :)

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
yarım saat yazdım inanın sonra sildim . Cep numaranıza msjla kod geliyor bu koduda eczaneye veriyorsunuz 5 adet alıyorsunuz uzun sürüyor.
Ama degmez bimde bile marketlerde bedava veriyorlar yapacagınız 10 liranında vergisini alıyorlarsa icinden dusunun
hangi sandıklar dolacak artık :) . O kadar aciz ve fakir ulkeyizki vergilerden yetmiyor daha halktan isteniyor .
Bence alısveris yapın vergileri daha cok en azından bagistan daha cok bagis yapmıs oluyorsunuz :)
Ahhhh...usta...söylenecek okadar cok şey varkiiiii...

osmanke

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kodları cep telefonlarına göndermeye başladılar ancak bu kez,de eczanelerde maske yok kodunuz olsa bile sormayın diye camlara yazmışlar.

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular