• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 30.00 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Fransa Bein

Eren3232

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
26
8
arkadaşlar merhaba. Ben biraz cahilim bu konularda ve biraz yeniyim. Eğer yanlışım olduysa özür dilerim. Bazı arkadaşlarımdan bir şey duydum. Kendi uydularında bedavaya fransız bein sportlarını izleyebiliyorlarmis.astra filan diyorlardı. böyle birşey mümkün mü? bende yapabilir miyim?
 

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
360
9,144
tabi ki ama cccam yada oscam gibi serverın olmadı lazım
Şu anda ikisinde de paylaşım yok. Oscamin özel versiyonu ile pli image ile satın aldığın yerden verilen ile çalışıyor. Özel cihaz serverlerinde açık ama bir geliyor bir gidiyor, Tam kararlı değil. Şu anda en kararlı ve garanti olan iptv daha iyisi kartı abonelik almak.