Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Önemli Hediye Dağıtım Hakkında

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir hepimiz chatte konularda lınk verırken lutfen reklamlara herhangi birisine sadece 1 tık atın rica ettik olmadı defalarca söyledık olmadı burda verğimiz bir emek var sitenin giderleri var , küçük bir parçasından sizlerde tutun dıye uyarılarda bulunuyoruz tık atın dıye görüyoruzkı 4700 kişi reklamları görüntülüyor sadece 35 duyarlı dikkate alan saygı göstern kişiler tıklamış allah aşkına bu orantıda sızce bı garıplık yok mu ? Siteden okadar faydalanıyorsun dns , panel combo yardım konuları vs vs 1 tık atmak zor gelıyor ..!

Bundan sonra Belirsiz bir tarıhe kadar hediye dağıtımı asla yapılmayacak. . Duyarıslığın devam ederse Günün Spor Musabakaları Linklerinide kaldıracagız. Siz duyarsız olacaksınız bızde duyarsızlıgınız için domaini kendimizi tehlikeye atacağız bence bır cok kişi bunu hak etmiyor. Bunun için vip uyelerde var gold uyelerde normal uyelerde ayrım yok. Sizleri duyarlı olmayı uyarılarımızı dikkate almayı şiddetle tavsiye edıyorum. Resime baktıgınızda bana hak vereceksınız..

d2mGlr.png

İyi forumlar

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Cok haklisin ben bile cekilise katilanlar icin emegi gecenler icin diye Teşekkürler ederken ses cikmiosa hep banacilik söz konusu
azicik bir kiyisindan biseyin ucundan tutmak zor olmasa gerek reklama tiklamaniz herkezin yararinadir kötü birsey deil
yani araba var binip geziyonuz ama benzin alak demiyonuz yada alirken katkimiz olsun demiyonuz olay bu.

Kırmızı Şimşek

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Paylasımı alıyorlar ama bu site nasıl çekip çevriliyor nası ayakta duruyor insanlar onu dertlemiyor 1 tık zormu herkes 1 tık atsa çok güzel olur karizma bu arada sinirli anına denk geldim ben galiba

uygar33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
haklısınız usta chattede her gün hatırlatıyorsunuz ama tıklayan ne yazıkki çok az oysa forumun ayakta kalması için çok önemli bir unsur forumda bir panel dns vs paylaşıldığı zaman defalarca usanmadan tıklıyoruz ama reklam oldumu tık yok buna bende bir anlam veremedim

Kırmızı Şimşek

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sitede aslında ayıklama yapılmalı nasıl yapılcak bilmem ama öyle bir şey iyi olur

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ilk girince aslinda aliskanli reklamlara tiklamak olmali, zaten aliskanlik yapiyor..

Muhittin15

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
anasayfada konuların altındaki reklamlar değilmi

L

lazziya

Guest
usta yapma ya diğer üyeler tıklamayı unutmasın ben o kadar tıklıyom sır diğer üyeler yüzünden nimetsiz kalcaz allah rızası için tıklamayan üyler tık atalıım

asur

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Siteye ilk girişte reklama tıklamayı zorunlu hale getiremiyor musunuz teknik olarak. Reklam gelirleri ve gold ücretleri yeterli gelmiyorsa zorunlu yapın reklam tıklamayı. Zorunlu olunca ne gibi sorun çıkar anlayamıyorum. Her seferinde tıklayın tıklayın demek zorunda mısınız. Forum kendini karşılamıyorsa kapanacağını hatırlatmanız devamı açısından yeterli olur bence.

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular