Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL IPTV LINKLERI
  • İOS İşletim Sistemi
  • İOS İşletim Sistemi

Ios Android Için En Iyi 10 Ofis yazılımı

drogba

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Windows-8-ios-android.jpg

Android artık cep telefonlarımızın vazgeçilmez bir parçası. Geliştirilen uygulamalar ile ofis işlerinizi Android’de yapmanız çok kolaylaşıyor ve cep telefonunuz yanınızdayken işlerinizi yürütebiliyorsunuz. Şimdi sizler için incelediğimiz programlara bakalım.

1. Documents To Go
MS Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını açar ve doc, docx, xls, xlsx, ppt ve pptx formatları destekler. Dosya oluşturma ve düzenleme için tam sürümü gerekmektedir. Fakat görüntüleme işlerinizi yapabilirsiniz.

Android-%C4%B0%C5%9Fletim-Sistemi-ve-%C4%B0Os-%C4%B0%C5%9Fletim-Sistemi-i%C3%A7in-Microsoft-Office-Mobile-Geliyor.jpg

2.
Google Drive
2745_google_drive1-150x150.jpg
Google dosyalarınızı yönetmek için kullanabileceğiniz bir uygulama. Dosyalarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. 5 gb ‘lık ücretsiz depolama alanı da cabası!

3. Kingsoft Office (İngilizce)
2745_loguisimo1-150x150.jpg
Microsoft Office dosyalarınızı görüntüleyebilir ,oluşturabilir ve txt, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx dosya formatlarını destekler.

4. Adobe Reader
En iyi pdf okuyucusu olarak tanımlayabiliriz. PDF dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Çoklu dokunmayla zoom yapma özelliğini destekler.

5. Android İçin Takvim yazılımı Jorte
2745_logo1.png
Google takvim ile entegre çalışan, tatil günlerini de görebileceğiniz ve haftalık, aylık planlar yapabileceğiniz bir android uygulaması. Alternatif olarak Calender Pad programını da kullanabilirsiniz. Bu programla da günlük, haftalık ve aylık planlamalar yapabilirsiniz.

6. Android İçin Alarm Programları Alarmdroid ve Stopwatch&Timer Alarmdroid
Uygulama ile alarm kurabilir ve alarm çaldığında hava durumu okutabilir, müzik ya da radyo çalabilirsiniz. Stopwatch&Timer ise küçük boyutuna rağmen şık tasarlanmış bir alarm uygulaması.

7. ColorNote Notepad Notes
ColorNote Notepad Notes ise iyi tasarlanmış bir hatırlatıcı. Şifreleme, arama ve yedekleme fonksiyonları ile, renkli metin ve kontrol listesi şeklinde uygulama alan kullanışlı bir uygulama.

8. Merriam-Webster Dictionary Android için güzel bir sözlük.

2745_merriam-webster-dictionar-0021-150x150.jpg

Konuşma ile de çalışmaktadır. Ofline olarak örnek cümlelere, eş ve zıt anlamlı kelimelere ulaşabilirsiniz. Tek dezavantajı reklam içeriyor olması.

9. Android İçin Wikipedia Uygulaması
Wikipedia ansiklopedi sitesi için geliştirilmiş bir uygulama. Wikipedia sayfalarını düzgün formatlanmış bir şekilde okuyabilirsiniz.

10. Android İçin Hesap Makinesi Uygulaması RealCalc
Tam özellikli ve birim dönüşümleri yapabileceğiniz bir bilimsel hesap makinesi uygulamasıdır. Faydalı özellikleri sonuç geçmişinin olması ve basamakları gruplaması

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
emeğine sağlık

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • İOS İşletim Sistemi
  • İOS İşletim Sistemi