Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL IPTV LINKLERI
  • İOS İşletim Sistemi
  • İOS İşletim Sistemi

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
iPhone iptv izleme

İphone için iptv dünyası nasıl şekillendirilir tanık olalım..

Günmüzün tv alternatifi olan iptv ülkemizde ve bir çok ülkede yaygın olarak kullanılmakta. Özellikle çanak problemini ortadan kaldırıyor. Bu nedenle iptv kurtarıcı gibi. Yüzlerce hatta serverin durumuna gçre binlerce kanal izlersiniz. Belgesel Film Dizi Canlı online kanallar vebenzeri kanlları evinize getirir .
İphonede veya ipad ınızda iptv izleyebilirsiniz. App Store de Oplayer ile linklerinizi tek tek girek izlersiniz. Veya En basiti genelde iptv paneller xtram codes alt yapısını kullanır. Safari kullanarak iptv satın aldığınız firmadan mobil izleme linkini alabilirsiniz veya farklı seçenekleri aşağıda sıraladım.

Öncelikle iPhone Veya iPad Üzerinden GSE SMART IPTV PRO Uygulamasını İndiriniz. Ardından Telefonuza – Tabletinize Kurunuz.
Ardından Sol Üst Kısımda Bulunan Menüye Tıklayın. Uzaktan Oynatma Listesi Yazan Yere Giriniz

İlk Yere Herhangi Bir İsim Yazın. (satıcınızın size verdiği iptv panel linkiniz )

Kanalları Yüklendiğinde Ön Sayfada Tüm Kanal Listesi Olan Kısmına Tıklayın

Kanallar Karşınıza Çıkacaktır.

Kesintisiz şekilde izlersiniz bu da farklı bir yöntemdi .

VLC For İOS ile izleyebilirsin.yazılımı kurup açın,sol üst köşedeki işrete tıklayın.Açılan menüde ağ ağışı aça tıklayın.
En üstteki satıra adresi yazın ve ağ akışı açın yazan yere tıklayın

GoodPlayer yazılım ismi apple store indirebilirsiniz fakat ücretlidir..

Ace player farklı bir alternatif App store de mevcut.

Safariye izleyeceğiniz tvnin ip numarasını yapıştırınca quicktime açıyo tam ekran izleniyor..

uyduportal iptv panelinde ise size vereceğimiz link üzerinden safari ile panele ulaşıp ek yazılım gerektirmeden izlersiniz.

kaynak : https://www.ipadiphone.net/app-store-ucretsiz-uygulamalar/iphone-ipad-iptv-izlemek.html

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • İOS İşletim Sistemi
  • İOS İşletim Sistemi