Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

istar a8000 plus yanlis yazilimdan kitlendi?

dostcakal

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selamlar.
baslikta belirttigim gibi istar a8000 plus yanlis yazilimdan dolayi kitlendi yardimci olabilecek arkadas varmi?
saygilar.
kolay gelsin.

temel reis

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
cihazı kapat eternet kablosunu bağla dreamup programını aç yazılım açışlışta hata veriyorsa genelde COM port hatası verir bilgisayarına bu yazılımı indirip yüklemen gerekiyor http://dosya.co/31amjl3uyd1w/CP210x_VCP_Win_XP_S2K3_Vista_7.zip.html eğer bu yazılım yüklü değilse COM port hatası verir daha sonra dreamUP aç programın COM port tıkla yazılı olan hangisiyse onu seç http://dosya.co/632vl3a4rb8d/DreamUP_1_3_3_9.rar.html yazılımı çalıştır cihazı aç aşağıdaki şerit ilerleyecek aşaığıda flaş yazan yer belirgin hale gelecektir diyelimki buraya kadar geldin ama yazılımı almıyor ozaman tekrar yazar başka yollar deneriz tekrar hatırlatıyorum çihazı yazılım yüklemeye geldiğin zaman açacaksın fişten veya anahtardan kapalı olacak taki ilk önce cihazı tanıtacağız

Son düzenleme:

dostcakal

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selamlar.
öncelikle yardimin icin sagol.
benim cihazda sadece kirmizi led yaniyor. kumandadan acamiyorum cihazda acip kapama dügmesi yok fise takip kumanda ile aciliyordu su anda kumandanin hic bir fonksiyonu yok.
söyledigin driveri kurdum hatasiz kuruldu, fakat dreamUp tikladigimda port error veriyor.
yazdiklarini uyguladim ama olmadi. bu cihazin icini acip bir yerlerden reset atmak gerek gibi görünüyor ama nereden reset atilir yada baska yolu varmidir?
yardimin icin tekrar sagol insallah yardimci olursun.
saygilar.
hosca kal.

temel reis

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Eğer cihazınıda her hangi bir elektronik parça yanmadıysa başka türlü kurtaramassın 1 cihazla bilgisayar dm arasındaki rs232 kabloyu veya miniport usb kablo bunu taktığın anda bilgisayarda tepki verir bunları yaparken cihazın kapalı olacak eğer bilgisayar tepki vermiyorsa usb kablonu veya rs232 kabloyu kontrol et dediğim gibi eğer cihazında arızalı herhangi parça yoksa bağlanmaması imkansız

dostcakal

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selamlar.
cok sagol gercekten ben birde mini usbden baglanmayi deneyeyim. insallah olur.
ben durumu buraya yazarim.
tekrardan tesekkürler.
saygilar.
hosca kal.

temel reis

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
e ustam kabloyu bağlamassan bağlanamassınki o zaten olmassa olmazımız baştan deseyedin bu konuda hiç bilgim yok o zaman daha farklı anlatırdım nasıl kablo alacağını bilmiyorsan çihazın arka resmini çek gönder nasıl kablo alacağına yardımcı olayım yada şöyle yapalım alacak olduğun iki çeşit kablo resmi gönderiyorum cihazın arkasına bak hangisi uyumluysa onu al

71DIvad23LL._SX425_.jpg

0b98801cf760248e0286ebdcb3f88b95.jpg

bunlardan birini alacaksın

dostcakal

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selamlar.
senin verdigin loader dream boxunuzu acin diyor bende fise takiyorum ama görmüyor.
her sey icin tesekkürler.
bu durumda baska loader gerekiyor gibi.
hosca kal.
saygilar.

temel reis

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşım dreamup bu modeli desteklemiyormuş elektronikçi arkadaş söyledi istara ait loder varmış o kunudada benim bilgim yok ama kablo şart elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ama yapılmayacak bir şey yok ama şunu belirteyim hangi loderle yüklersen yükle bu http://dosya.co/31amjl3uyd1w/CP210x_VCP_Win_XP_S2K3_Vista_7.zip.html yazılımı yüklemmessen comport boş görünür

dostcakal

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
merhaba.
olup olmamasindan cok sizin yardimci olabilmek icin zaman ayirmis olmaniz yeter cok sagolun.
ben belki olur umuduyla sistemi degistirdim win 7 yerine xp kurdum gene olmadi, sonra geri win 7 yükledim:)
hayirlisi olsun zaten ben tvden izliyorum lg webos ben Almanyada oldugum icin bir tek fox tv icin lazim oluyor ip tv bu yüzden emekli adamim ugrasmak istedim ama olmadi saglik olsun.
cok yardimin oldu genede birseyler ögrenmis oldum sayende cok sagol hakkini helal et. sayet benim fox tvyi kesintisiz izleme gibi sansim varmi bu konuda bilgin varsa sevinirim.
saygilar.
Hosca ve saglicakla kal.

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım