Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

KESİLEN İPTV YAYINLARI HAKKINDA

gökhan46

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
valla benim kırdığım paneller sadece geç açılıyor ama sıkıntısız çalışıyor ama avrupadan yayın yapan paneller sıkıntılı çalışıyor

beyazkiller

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
@Karizma @cılgın hocalarım İptv yayını yapanlara naçizane fikrim arastirdigim birkaç bilgiyi aktarmak istiyorum obs denilen bir sistem ile( yayını bilgisayardan açıp sunucuya aktarma) bilgisayardan nginx servere yayın yansıtma imkanı varmış bunun için bir uzak masaüstü bağlantısı yapılan vds ve yüksek çıkışı bulunan bir sunucu yeterli olur diye düşünüyorum yeni satın alacak arkadaşlara bu şekilde yayın sağlanabilir belki bilinen bir yöntemdir bende araştırmalarım sonucu bulup aktarmak istedim saygılar

osmanke

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bir kısım iptv ler yeniden çalışmaya başladığı bilgisi geldi sistem yenileniyor sabırla bekleyiniz.

juxbox

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
çalışan ip tvler dün denediklerim

avrasyaiptv - ok
nefes ip tv - no
4k.iptvgermany.net - no
secure.serkom - ok
ennetiptv - ok
mgold - ok

gökhan46

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
guek tv de çalışıyor en az etkilenenlerden bazıları az etkilendi bazıları çok

haso26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
buyuk paneller disinda hic birinin dogru durust calistigi yok kimse kimseyi kandirmasin arkadaslar xtream codec gitti hersey iptv nin ilk yilarda ciktigi gune geri dondu.bazi yabanci paneller bile tr yayinlarini cikariyor panellerinden cogu tr paneli eski sisteme dondu ama yeni kullanici acamiyor veya sikintili forumlarda bazi calisan panellerin userler puplik oluyor bence gidisat iyi degil. xtream codec gibi bir sistem cikmasi uzun zamanda alabilir eski sistemler sikintili kimse bunu inkar edemez cilgin ve karizma ustada belirtmis sistemlerin tartismasiz stabil olani xtream codec bu sadece benim gorusum degil arkadaslar bu konuyu bilen arkadaslarda ayni gorusu diger yerlerde de aciklamis durumdalar selamlar

Exploiter

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Amatörce youtube videolarını ve forumları okuduktan sonraki düşüncem.

Xtreme codecs neden halen ayakta ve halen satış yapabiliyor? Aracılar ortaya girecek ve payını alacak. Programla problem aşılacak tabiikide o yazılımı yayınlayan xtreme codecsi tamamen kapatmamış olan bir güç. Dibini kazımak isteseler kırıntı asla bırakmazlardı. Halen buradasınız ama aktiviteye geçmeniz için yardımımıza ihtiyacınız var mesajı. Nefes almana izin veriyorum ama artık bensiz yaşayamazsın mesajı yada dahada düz gelirsek Tepeden girip, Paranın yarısı benim artık işler senin değil benim üzerimden yürüyecek gibi bir mesaj. Bunların hepsi farazi sadece varsayım ama düz mantıkla düşünecek olursanız, sistemde tek tük yayın hayatına devam eden yayın verebilen yerler varsa o zaman bu iş bilerek bitirilmemiş ve bir kaçış noktası var demektir. Az daha sabır sonrası yeni sistemden devam.

Bazı kullanıcılarımızında eleştirilerinde acımasız olduğunu görüyorum. Öncelikle Panik yapmayın. Unutmayın bu şoku tüm dünya yaşıyor sadece siz değil. Burada muhattap olabileceğiniz kişiler var. Kimse gördüğünüz gibi bir yere kaçmıyor. Bütün dünyayı ilgilendiren bir sorundan herkes gibi nasibin almış ve problemin giderildiği gün, tabiiki de eş zamanlı olarak buradada akış anında başlayacaktır. (Probleminiz Kalmayacaktır) Ben burada sistem yetkilisi değilim ama düşüncem en başta xtreme codecs telafinizi yapar 1 hafta 10 gün sistem değişikliği için basit rakamlar. Tüm dünya kullanıcıları gibi beklerken sizinde Sabrınızı ve biraz sakin olmanızı bir kullanıcı olarak rica ederim.

Son düzenleme:

Mr.Nobody

Gold Silver
Gold Silver
Xtream-Codes.com
İnternet sitemiz ve hizmetlerimiz italyan otoritelerin incelemesini engelleme nedeniyle kapatılmıştır. Sınav, İtalya'da bulunan az sayıda müşterimiz hakkında. Sorumlu olmasak da rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
Lütfen adımızı kullanan herhangi bir web sitesinin veya hizmetin sahte olduğunu ve onlarla hiçbir şekilde bağlantılı olmadığımızı unutmayın.
Xtream Kodları Takımı

• Ana sayfa
  • Forumlar