Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Önemli MAC adresli iptv linki nasıl taranır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alican179

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
hitman için biraz bilgi paylaşabilimisin

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
STB MAG 200 veya 300 serisi cihazlara sunulan paneller farklı mantık ve tiplerde çalışmaktadır. Bazıları için programa bile gerek yok direk web tarayıcınızın adres satırına yazarak birkaç düzenlemeyle 1 aylık geçerli listenizi alabilirsiniz. Bu konu henüz tam public edilmiş değil. Ancak şu varki mevcuttda bilgiler paylaşılmıyor ki paneller gitmesin kimsenin ekmeğiyle oynanmasın. Kırın izleyin sahibide önlem alsın. Ne de olsa bedava panel güvenliğini test etmiş oluyorsunuz, bir karşılığı da olsun elbette. Saldırılardan sonra ortalıktaki panellerin public olmayarak korunması dışında kalanların % 25' ancak güvenlikli.
Ben kırmayı seviyorum diyenler veya isteyenler önce gold üyeliğe geçip formun eşsiz tarama programına sahip olmaları gerekmekte. Ben gold olmadığım için prensipler gereği sahip değilim ama olanlar kullananlar programla ilgili zaten tek olumsuz geri dönüş bunca yıldır yapmadı. Bu forumda vip üyelik bu alanda yol alanlara katalizör etkisi gibi katkı yapar.

noga

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Benim derdim kimsenin emeğini programını kötülemek değil kim ne isterse onu yapar arkadaşlar herkes zor diyor mac adresleri çözmek hitmanla bence kolay uğraşın bulun inanmıyanlara örnek veriyim.3106

susak

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Tarama yapılan api satırını bulsam bende openbullet ile bir config yapıcamda api satırını bulamadım :p enigma2.php falan denedim ondan olmadı :p

serkan06

Elite Members
Elite Member
bazi panellerde basari saglayabilir oda guvenlik acigi olan panellerde oda kisitli olur arkadaslar bu saatten sonra panellerler zaten onlem almaya basladi ozel yapim programlar haric bu taramayi yapan yok gibi dikkat ederseniz mac lari kimse artik vermiyor.onceden bulanlar sansli diyelim:)http://xxxxxx/stalker_portal/c premium tarama sistemiyle olur.tarasanizda bos tarar mac bulamaz.
artik ozel tarama yapan programlar bile piyasadan cekiliyor.bir kac mac pro haric

noga

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bazi panellerde basari saglayabilir oda guvenlik acigi olan panellerde oda kisitli olur arkadaslar bu saatten sonra panellerler zaten onlem almaya basladi ozel yapim programlar haric bu taramayi yapan yok gibi dikkat ederseniz mac lari kimse artik vermiyor.onceden bulanlar sansli diyelim:)http://xxxxxx/stalker_portal/c premium tarama sistemiyle olur.tarasanizda bos tarar mac bulamaz.
artik ozel tarama yapan programlar bile piyasadan cekiliyor.bir kac mac pro haric

Kardeş bilmeden yorum yapma özel programlarda premiumda normalıde aynı çalışır veri çeker kaldıkı sentry ve hitmandan üstün piyasada yazılım yok bütün premium programlardan üstündür üstelik premium dediklerin iptvden başka bişe kıramaz ama dediğim programlar confing yazabilene çoğu sitedeki şifreleri kırarsın.

serkan06

Elite Members
Elite Member
noga once kullandigin usluba dikkat edelim burasi forum ben bilmeden yorum yapmadim alperentoy usta da benzer yorumlar da bulunmus kendinde belirtmissin. (iptvden başka bişe kıramaz ama dediğim programlar confing yazabilene çoğu sitedeki şifreleri kırarsın.bu senin yazin )
elbette sifre kirabilirsin programlar uzerinde calisirsan farkli pro ortaya cikar.buda belli bir birikim gerektirir.ben hitman ve sentri programda kullandim kullaniyom.sen diger mac prolarin ne yaptigini da bilemessin kullanan bilir.:) :) bu kadarini yazayim

konu uzatilmasin konu kapatilmistir

noga

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bu forum bu konunun ilklerindendir, o bahsettiğin programların forumda kullanılma tarihlerine bakarsanız, ilk kullananların da bu forumda olduğunu görürsünüz. İhtiyaçları tam karşılasa ve kullanımı basit ve taraması hızlı olsaydı yeni arayışlara gerek olmazdı.

Bahsettiğin programların amacı sifre çözmek değildir. Hazırlanmaktaki ve public olmasının sebebi yapılan bir web sitesinin güvelik açıklarını aramak için yapılmışlardır. Yapanlar hacker değil aslında sunucuların güveliğinden sorumlu personelleridir. Bizler se aynı programları kendi amaçlarımıza uydurarak kullanmaktayız. Bu programlarla token veya http referrer veya ... birlikte kullanamazsın. Bir çok sunucu token vb. ek doğrulamalarla cevap veriyor. Hele bazıları token, user-agent, yetmiyor playerin tipini kontrol ediyor. Forumda yazılan yazılım ise yapan belli dağıtım şartları belli kişiye özel anahtarla çalışıyor, amacı belli sadece iptv paneli taramak. Yapan arkadaşın nasıl bir algoritma ile çalıştırdığı public değilki nasıl bu söylediğin sonuç %100 doğrulukla çıksın. Panel sahipleri public programların tarama yöntemlerine elbette önlem alcaklardır. Ama public olmayanlar herzaman birkaç adım önde olacaklardır...

Sen bu sitede ilk kullananlardan ol bende bu siteden önce kullananlardanım derdiniz ney amacınız ney ? biri özelime gelir bişeler yazar bilgisi olmamasına rağmen sana güvenir. Seninde bilgin olmadığı açık puclicden tokenden refererden girdin çıktın sonuç ? kırıyormu kırıyor ? hemde bedava kırıyor hemde seri kırıyor kırılmıyacak sistem yoktur örnek dediğin programın cracklanmışı bile piyasada dolaştı bi ara senin dediklerin tokende harf değişse güncellemeye muhtaç bir yazılım ve tvden başka bişe kıramaz ve gördüğüm kadarıylada en stabil çalışan yazılım hitmandır onun üstüne tanımam ben parasında değilim sadece şifreyi bulmayı seviyorum ama bu forumda yada başka forumlardaki insanların parasını olmayabılır bunu düşünerek yazın bu programlar bedava dağıtılmıyor dağıtanıda görmedim hayrına programa verecek parası olsa iptvden parayla alır yada yayıncı kuruluşlardan alır. kaldıkı bu site paralı dıye bişey yok parası olan yazılım yada iptv alır olmayanda bilgilerden yararlanır kendi çabasıyla butur programlarla bulmaya çalışır işi olmayanda canı sıkılanda lak lak eder. bir deli bi dereye taş atmış 1000 akıllı çıkaramadı olayına çevrilmesin bildim bileli bu site paylaşım sitesidir tartışma sataşma sitesi değil uğraşmayın benle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım