• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

OSMANKE Cccam-New cam paylaşımlar

osmanke

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Katılım
10 Haz 2019
Mesajlar
39
Puanları
43
Yaş
54
Konum
istanbul
dostlarım indirme servisinde problem var indirilemiyor yeni bir servis bulana kadar idare edin en kısa zamanda yeni paylaşımlar olacaktır.
 

osmanke

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Katılım
10 Haz 2019
Mesajlar
39
Puanları
43
Yaş
54
Konum
istanbul
ÜCRETSİZ IPTV PLATORMU
Türkiyenin ve Avrupanın tek ücretsiz platformunda zengin kanal içeriği ile benzersiz kalitenin ayrıcalıklarıyla tanışın. Hiç bir kısıtlama veya süre sınırı olmadan tamamen ücretsiz iPTV keyfini şimdi özgürce yaşayın.

arkadaşlar 10 yıllık iptv veren site olarak bilinen bu site kısa süre için güncellemeye girmişti ve şu an aktif durumdadır verilen hesap herkesin kendi adınadır ve başkasıyla paylaşmayınız uyarıları dikkate alın başka yazılım ve playerlerde çalıştırmayın sadece siteden verilen x tream windows playerde çalıştırın yeni kanallar eklenmiştir bence tatmin edici kanallar mevcuttur iyi seyirler.