Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 1.7 versiyonu hazır. Hacker Gold ve Super Gold paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v1.6 sürümü yarından itibaren çalışmayacaktır.
[HIDE-REPLY]Panel Hacker hakkında detaylı bilgi almak isteyen üyelerimiz aşağıdaki linkten kullanım kılavuzunu inceleyebilirler
https://www.uyduportal.net/konu/panel-hacker-v1-5-kullanim-kilavuzu.8953/

Neler Yeni?
*Xtream Panellerde Admin Panel Tarama
*Bir Xtream Panelin aktif taranacak portunu bulma
*Mac Adres şifreli panelleri tarama
*Bulunan şifrelerin hangi kanalları açtığını görme ve mini playerde izleyebilme
*Bulunan şifrelerin çalışıp çalışmadıklarını test edebilmek, kalan sürelerini görebilmek için direk olarak link kontrolüne gönderebilme

Not: yazılım eğer aktivasyon yaptırdığınız bilgisayar dışında başka bir bilgisayarda çalıştırılırsa otomatik olarak hesabınız kapanacak ve yazılım çalışmaz hale gelecektir. Lütfen bu durumda bizden yardım istemeyin. Bu kişilere bir daha hiçbir şekilde yazılım verilmeyecektir ve gold üyelikleri iptal edilecektir.
Yalnızca Super Gold ve Hacker Gold üyelerimiz yazılımı kullanabilirler. Silver Gold ve normal üyelerimiz yazılım istemesin lütfen.

3qbGD9.jpg

Yeni Özelliklerin Kullanımı:

1- Admin Panel Tarama:
Bir panelin admin girişini taramak için taranacak adresi girip Link Türü Seçeneklerinden 8. Seçeneği işaretleyin. Şifre dosyanızı seçerek Başlat Düğmesine basın. Adres girerken http://dnsadresi: port şeklinde girin (Admin girişi adres ve portu)
nW80qB.jpg

2-Mac Adres Şifreli Panelleri Tarama:
Şifre olarak Mac Adres kullanan panelleri taramak için taranacak adresi girip Link Türü Seçeneklerinden 9. Seçeneği işaretleyin. Mac adresleri içeren şifre dosyanızı seçerek Başlat Düğmesine basın (Bir sonraki Panel Hacker versiyonunda Mac Adresleri programa ürettirme imkanı eklenecek). Eğer tarama başlar başlamaz duruyorsa ve linkte bir sorun olmadığını düşünüyorsanız, adres yerine ip adresini veya tersini deneyin.
aGObJO.jpg

3- Bulunan şifreleri test etme ve izleme:
Bulduğunuz şifrelerin çalışıp çalışmadığını öğrenmek için ya o şifre linkine çift tıklayın ve Mouse sağ tuşa basın ve açılan menüde Tüm Linkleri Kontrol Et seçeneğine tıklayın. Böylece link kontrol penceresi açılacak bulduğunuz linkler test edilecektir.

Mvn3pM.jpg

1gQldB.jpg

Eğer bulduğunuz bir şifrenin hangi kanalları açtığını ve çalışıp çalışmadığını görmek isterseniz aynı menüde Linki Panelbox Mini Player'e Gönder seçeneğine tıklayın. Panelbox Mini Player penceresi açılacaktır. Açılan pencerede soldaki bölümde kanal adları yer almaktadır. Herhangi bir kanal adına 1 kez tıkladığınızda sağdaki küçük ekranda yayın açılacaktır. Böylece kanalın görüntü kalitesi ve çalışıp çalışmadığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
okDJ6m.jpg

BAp5LD.jpg

Bulduğunuz şifrenin m3u dosyasını (kanal listesi) indirmek isterseniz aynı menüde Dosyayı İndir seçeneğine tıklayın ve dosyayı kaydedin. İndirdiğiniz dosyayı Panelbox Player, Vlc veya başka bir programla izleyebilirsiniz.

YNX7dD.jpg

Menüdeki son seçenek ise bulduğunuz şifreleri bir dosyaya kaydetmeye yarar. Aynı işi programdaki Bulunanları Kaydet düğmesine basarak ta yapabilirsiniz.

DdN0Wz.jpg

XXQrpR.jpg

4-Xtream Panel Taranacak portu bulma:
Programda bulunan port bul düğmesine basarak Xtream Panellerde aktif portu bulabilirsiniz. yazılım portları tarayacak ve çalışan portu linkin sonuna ekleyecektir. Dilerseniz port bulma işlemini durdurabilirsiniz. Port tarama işlemi için adres yazarken port kısmını eklemeyin. Örneğin, http://193.200.164.137:8080 adresinin portunu bilmiyorsak ve taratmak istiyorsak bu adresi http://193.200.164.137 şeklinde yazmamız gerekir. Yani :8080 yazan kısmı eklemeden yazarak Portu Bul düğmesine basmamız gerekir.
vp1vB4.jpg

kWNyPq.jpg
[/HIDE-REPLY]

Son düzenleme:

ekuleri

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 1.7 versiyonu hazır. Hacker Gold ve Super Gold paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v1.6 sürümü yarından itibaren çalışmayacaktır.
***Hidden content cannot be quoted.***
tesekkürler

iskorpitx

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
***Hidden content cannot be quoted.***
teşekkürler

U

User11

Guest
sahbaz üstadım merak etiğim bir konu var örnek bir milyon comboyu
ne kadar sürede tarar tavsiye etiğim arkadaşa kendi tahminimce sıradan bir kırıcının bir saate taradığı comboyu 15-20 dakikada tarar dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular