Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Süpriz Panel Hacker v2.7 (13.05.2020)

payazzo

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 2.7 versiyonu hazır. Hacker Gold ve Super Gold paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v2.6 sürümü birkaç gün sonra çalışmayacaktır. yazılımı artık sadece İngilizce versiyon olarak hazırlayacağım. Türkçe versiyonu kullanan üyelerimizin İngilizce versiyonda sıkıntı çekmeyeceğini düşünüyorum.

Hello friends. 2.7 version of our Panel Hacker software is ready. Our Hacker Gold and Super Gold package members can request the software by sending me a private message. v2.6 version will not work after a few days. From now on, I will prepare the software only in English. I think that our members who use the Turkish version will not have any problems in the English version.

[Hidden content]
thank you

SSENAD

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Bonjour les amis. La version 2.7 de notre programme Panel Hacker est prête. Nos membres du package Hacker Gold et Super Gold peuvent demander le logiciel en m'envoyant un message privé. La version v2.6 ne fonctionnera pas après quelques jours. Je vais maintenant préparer le logiciel uniquement en version anglaise. Je pense que nos membres utilisant la version turque n'auront aucun problème avec la version anglaise.

Bonjour les amis. La version 2.7 de notre logiciel Panel Hacker est prête. Nos membres du package Hacker Gold et Super Gold peuvent demander le logiciel en m'envoyant un message privé. La version v2.6 ne fonctionnera pas après quelques jours. A partir de maintenant, je préparerai le logiciel uniquement en anglais. Je pense que nos membres qui utilisent la version turque n'auront aucun problème avec la version anglaise.

[Message secret]
MERCI

carl91

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 2.7 versiyonu hazır. Hacker Gold ve Super Gold paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v2.6 sürümü birkaç gün sonra çalışmayacaktır. yazılımı artık sadece İngilizce versiyon olarak hazırlayacağım. Türkçe versiyonu kullanan üyelerimizin İngilizce versiyonda sıkıntı çekmeyeceğini düşünüyorum.

Hello friends. 2.7 version of our Panel Hacker software is ready. Our Hacker Gold and Super Gold package members can request the software by sending me a private message. v2.6 version will not work after a few days. From now on, I will prepare the software only in English. I think that our members who use the Turkish version will not have any problems in the English version.

[Gizli Mesaj]
çok tesekkürler

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bu programın daha önceki versiyonu cok guzeldi.
bu versiyonu kullanmak nasip olmadı bize.
şimdi hala çalışıyor mu acaba.

modir99

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Teşekkür ederim.

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular