Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

İptv Panel Adresi Panel Tarama

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bi sorum olcak. Bazı dns lere girince "Access Denied" yazıyor Browser da. Peki bunları vlc ile nasıl kontorl ederiz. mesela /get.php........ ekleyince diğer dnslerde Vlc ile tarayabiliyoruz ya. Bu gibi dnslerde farklı bi uzantı mı yazmak lazım Vlc den tarayabilmek için. Cevap vericekler için şimdiden teşekkürler

Fenomen

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Vlc playerda m3u dosya yapıp yaratabilirsiniz Yanliz yavaş tarar

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Vlc playerda m3u dosya yapıp yaratabilirsiniz Yanliz yavaş tarar
Teşekkürler fenomen. fakat örnek bir link yazarmısın. mesela örnek bi adres. Acces denied yazıyor. Bunu vlc de nasıl ararız. örnek bir tane link oluştururmusun. user ve pas.
http://195.154.223.35:8000/
buyur bu adre acces denied yazan cinsten. /get.php?username=xxx&password=xxx&type=m3u bunu zaten vlc ile yapıyoruz. ama açıklar için. Acces denied yazanlarda ne yapmalı. Soru bu

Fenomen

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadasım Teldeyim pc olmadığım icin malesef suanda yardımcı olamıyorum konuya hakim bir arkadas yardımcı olacaktır sana

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ustalar bi yardım etseniz...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Teşekkürler fenomen. fakat örnek bir link yazarmısın. mesela örnek bi adres. Acces denied yazıyor. Bunu vlc de nasıl ararız. örnek bir tane link oluştururmusun. user ve pas.
http://195.154.223.35:8000/
buyur bu adre acces denied yazan cinsten. /get.php?username=xxx&password=xxx&type=m3u bunu zaten vlc ile yapıyoruz. ama açıklar için. Acces denied yazanlarda ne yapmalı. Soru bu
hocam bu tarz linkler genelde şu şekildedir: http://195.154.223.35:8000/live?channelId=278&deviceUser=myspeed&devicePass=myspeed veya http://195.154.223.35:8000/live?channelId=278&uid=43&deviceUser=myspeed&devicePass=myspeed

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sahbaz usta. Cevabın ve ilgin için çok çok teşekkür ediyorum. bu iki yöntem de vlc de taradığımızda tek kanal taraması için değil mi. toplu listeyi çekmek nasıl olacak. çünkü bunlarda kanal ıd var ve anladığım kadarıyla tek kanal. toplu liste çekimi için kod nasıl olmalı?

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Büyük ölçüde anlamış bulunmaktayım. Harikasın. Çok teşekkür ederim. Peki bu uid=819 sabit midir. eğer ilk link gibi ise. ikincisinde zaten sorun yok

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Büyük ölçüde anlamış bulunmaktayım. Harikasın. Çok teşekkür ederim. Peki bu uid=819 sabit midir. eğer ilk link gibi ise. ikincisinde zaten sorun yok
hayır hocam uid her dns de farklıdır. ben örnek olsun diye uydurdum. site adresindeki gerçek uid vs. bulmak için site adresini Google a yaz ve eski linkleri bulabilirsen (belki yenisini de bulabilirsin) oradan fikir edinip kendin bir vlc listesi hazırlayıp username ve password deneyebilirsin

uzman

Onursal Üye
Onursal Üye
Access Denied yazısı çıkanlardan birşey bulacagınızı zannetmem onun yerine
Gizli Mesaj
Gizli Mesajı Okumak Görmek İçin Konuyu Beğenip Cevaplamanız Gerekir.
bu tip paneller uzerinde çalışmanızı veya uid chid vs isteyenler içinde
Gizli Mesaj
Gizli Mesajı Okumak Görmek İçin Konuyu Beğenip Cevaplamanız Gerekir.
bu tip adresle uzerinde deneme yapın onlarda da Not authorized gibi bir ifade çıkıyor yani bu adresleri önce chrome ile açıp bakarsanız farkı görursunuz

myspeed

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Access Denied yazısı çıkanlardan birşey bulacagınızı zannetmem onun yerine *** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. *** bu tip paneller uzerinde çalışmanızı veya uid chid vs isteyenler içinde *** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. *** bu tip adresle uzerinde deneme yapın onlarda da Not authorized gibi bir ifade çıkıyor yani bu adresleri önce chrome ile açıp bakarsanız farkı görursunuz
Access Denied yazanlarda düzgün kanallar mı çıkmaz yoksa access deniedlerde bu yöntemle bulunmaz mı. Birşey bulacağınızı zannetmem derken bu kod onda işe yaramaz mı. yada yarasa da iyi panel değil midir. bununla neyi kastettin. diğer söylediğin ok. o tip panller üzerinda çalışmalıyız. Peki bu Not authorized olanlarda uid li olan varsa bunların uidleri için bi pratiğin var mı?

Ayrıca uzman çok teşekkür ediyorum. Bu forumdaki insanlar hakikaten çok iyi. Doğru yerde olmanın hazzını yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Özellikle Gecemavisi, sahbaz ve uzman arkadaşlar bu forumdaki iyi (berr) adamlar. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.

uzman

Onursal Üye
Onursal Üye
Access Danied yazanların iptv server oldugundan emin degilim başka bir şey için de kullanılıyor olabilir ama emin degilim yanlış biliyor da olabilirim

uid aramaya gerek yok playlist olarak taratabilirsin yani (ipadresi: port/playlist?type=m3u&deviceUser=kullanıcıadı&devicePass=kullanıcışifresi) şeklinde

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım