Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL Smart Tv Bölümü
  • Samsung Smart Tv İptv
  • Samsung Smart Tv İptv

Önemli Samsung Smart Tv - J, Ju, Js Serilerine Apps Yükleme Adımları

frikxxx

Uydu PortaL Usta
Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıdaki anlatımda yapılan işlemleri yapmış olmanız durumunda:
Samsung Smart TV -J, JU, JS serilerine NstreamLmod yükleme adımları
1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır,
2. Daha önceden yüklemiş olduğunuz tüm eklentiler (uygulamalar) silinecektir,
3. Şu ana kadar kimse karşılaşmamış olsa da tv nizin hiç açılmamasına kadar varabilecek sorunlarla dahi karşılaşabilirsiniz

Aşağıdaki bilgilerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup, uyduportal.com olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yukarıdaki uyarıları kabulleniyorsanız devam ediniz.

Samsung Smart TV 2015 model yıl serisi J, JU veya JS (örn UE55J5500, UE55JU6300, UE65JS9500, vb) Tizen yüklü bir işletim sistemi var.Samsung Smart TV'nin önceki nesillerden farklı işletim sistemi Tizen üzerinde yükleme.
1) USB Flaş (USB flash sürücüyü), FAT32 ile biçimlendiriyoruz
2) Başarılı biçimden(flash format yani) sonra userwidget isimli bir klasör oluşturun.
3) (userwidget) isimli klasöre NstreamLmod widgeti yükleyin. Dikkat !!! Dosyaları açmak gerekmez !
NstreamLmod Widgetini şu linkten indirin ->http://uyduportal.com/forums/samsung-smart-tv-yazılım-ve-İptv.34/
4) Samsung Smart TV'nin herhangi bir USB portuna,NstreamLmod indirilmiş USB Flash sürücüyü takın.
Eğer her şeyi doğru yaptıysanız, TV'de otomatik olarak Widget algılar ve kurulumunu başlatacak.TV'de yukarıda [User App]:installation with USB package is done! yazılacak
5) Başarılı bir kurulumdan sonra, kontrol düğmesiyle «Smart Hub» tıklayın ve Popüler sonra Uygulamalar daha sonra «My App» bölümüne gidin.
6) Ve böylece «My App» bölümünde indirmiş olduğunuz NstreamLmod'u çalıştırmak mümkün olacak.

Anlatım Alıntıdır!!

frikxxx

Uydu PortaL Usta
önemli Not:

Yükleme yaparken 3). şıkka 'Dikkat !!! Dosyaları açmak gerekmez' dikkat ediniz. J JU JS serilerinde zip dosyaları açmak gerekmez!

orhan1966

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaslar samsung smart tv UE32J4580 aldim fakat bir türlü seyirtürkü tv ye yükleyemiyorum ?
seyirtürk widget USB ilede denedim ama yapamadim .

orhan1966

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yeknesak tesekkür ederim . fakat TV ye ip aderesi veremiyorum cünkü ayarlar yerinde yok.
yada ben yapamiyorum.

yeknesak

Elite Members
Elite Member
samsung hesabından giriş yapman gerekiyor develop diye. youtube a yazarsan görürsün

orhan1966

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sagol arkadasim yeknesak develop olarak giris yaptim sonra seyirtürk ip adresini TVye verdim seyirtürk yükledi. tesekkür ederim sagol.

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Samsung Smart Tv İptv
  • Samsung Smart Tv İptv