Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Yardım Stalker Player Siyah Ekran Sorunu

halilemre213

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Merhaba stalker playera hangi max adresini atarsam atayım çalışmıyor kanala tıkladığımda siyah ekran olarak kalıyor ve 2,3 kere mac adresi denedikten sonra kendini otomatikmen kapatıyor bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz ?

şu şekilde kalıyor
Adsız.png

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Merhaba stalker playera hangi max adresini atarsam atayım çalışmıyor kanala tıkladığımda siyah ekran olarak kalıyor ve 2,3 kere mac adresi denedikten sonra kendini otomatikmen kapatıyor bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz ?

şu şekilde kalıyor
Ekli dosyayı görüntüle 3683

Öyle 2-3 denemeyle bazen bulamazsın. Yeri gelir yüzlerce denemen gerekir. Bu şekilde açıktan paylaşılanları sadece sizmi deniyorsunuzki? Forumda kaç kişi var? Onlarca bazen 100lerce kişi başka ortamlardaada paylaşıldığını düşünürseniz sayısını siz hesaplayın. Bunlarla ilgili sürekli bilgilendirmeler yapılıyor. Tabiki size bunlaraı aaraştırmak vede okuyup bilgilenmek zor gelmiş olabilir.Önce haatayı kendinizde arayacaksın. Bazen tek denemede açık yayın bulursun bazen uzuzn süre denesende bulamazsın. İşte isbatı.. Zor geliyorsa hiç uğraşmayın parayla satın alın.
00:1A:79:00:E9:08
00:1A:79:00:E9:27
00:1A:79:00:F8:AE
00:1A:79:00:F8:B9
Denedim birtanesi açıldı.Diğerleri kaapalı.Denemeseydim o açık yayınıda bulamazdım.

3697

halilemre213

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
reis başka playerda deniyorum zaten giriyor ama stalker playerde deniyorum olmuyor
Öyle 2-3 denemeyle bazen bulamazsın. Yeri gelir yüzlerce denemen gerekir. Bu şekilde açıktan paylaşılanları sadece sizmi deniyorsunuzki? Forumda kaç kişi var? Onlarca bazen 100lerce kişi başka ortamlardaada paylaşıldığını düşünürseniz sayısını siz hesaplayın. Bunlarla ilgili sürekli bilgilendirmeler yapılıyor. Tabiki size bunlaraı aaraştırmak vede okuyup bilgilenmek zor gelmiş olabilir.Önce haatayı kendinizde arayacaksın. Bazen tek denemede açık yayın bulursun bazen uzuzn süre denesende bulamazsın. İşte isbatı.. Zor geliyorsa hiç uğraşmayın parayla satın alın.
00:1A:79:00:E9:08
00:1A:79:00:E9:27
00:1A:79:00:F8:AE
00:1A:79:00:F8:B9
Denedim birtanesi açıldı.Diğerleri kaapalı.Denemeseydim o açık yayınıda bulamazdım.

Ekli dosyayı görüntüle 3697
reis telefondan stb emu deniyorum açılıyor ama pc den stalker playerde deniyorum açılmıyor

halilemre213

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kısacası çalışan linki bile göstermiyor sorunum o

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
programın kullandığı dll dosyalarının programla aynı klasörde olması gerekiyor. rar lı dosyada bulunan klasörü içindeki herşeyle birlikte çıkarıp kullanmanız gerekiyor

mayko33

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
Bende de tam tersi sorun var. Stalker player ile çalışan mac adresini STBEMU ile denediğimde blocked. diyor. Hem de elimde onlarca çalışan ve activ mac olduğu halde.
Stalker playerin ayarlarını, stb emu'ya nadıl aktarabilirim. Cihaz kimliğini kafadan attım, komple sildim, seri numaralarını değiştirdim,sildim, cihzaz modellerini değiştirdim. Cihaz kimliğini gönder dedim, gönderme dedim,ikinci kimlik oluştur dedim..... Hiçbiri yemedi. Hep BLOCK

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım