Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Süpriz STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V4.0

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar merhaba. Stalker Portal Player For Pc programımızın 4. versiyonu hazır.

Gizli Mesajı Açtınız
Neler Yeni?
* VOD bölümünde video izlerken ileri geri alabilmek için 2 alternatif eklendi. isterseniz ileri geri alma düğmeleriyle 30 saniye ileri-geri alabilirsiniz. isterseniz de ekranın altındaki ilerleme çizgisini sürükleyip bırakarak videoyu dilediğiniz dakika veya saniyeye getirebilirsiniz.
* stalker_portal/c/ tarzındaki yeni linkleri izleme imkanı eklendi. Linkin sonuna stalker_portal/c/ yazmanıza gerek yok. yazılım otomatik olarak panel türünü bulacaktır.
* Oynayan kanalın çözünürlüğü ekranda görüntülenebiliyor.
* Oynayan videonun süresi ve ne kadarını izlediğiniz ekranda görüntüleniyor.
* yazılım penceresi dilediğiniz gibi yeniden boyutlandırabiliyor.

Mevcut sorunlar:
* Latin alfabesi dışındaki karakterler (çince, arapça, rusça vs.) bozuk görüntüleniyor. İleride bir güncellemeyle bu sorunu çözmeyi düşünüyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı çok vakit ayıramıyorum. Sizleri daha fazla bekletmek istemediğimden dolayı bu işlemi erteledim ve yazılımı yayınladım.

Stalker Portal Player For PC v4.0 kullanım videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Hello friends. The forth version of our Stalker Portal Player For Pc software is ready.

What's New

* Added 2 alternatives to get back and forth while watching videos in VOD section. If you want, you can take back and forth 30 seconds with the back and forth buttons. You can also drag and drop the progress line at the bottom of the screen to bring the video to the minute or second you want.

* Added the possibility to play stalker_portal/c/ style new links. No need to write stalker_portal/c/ at the end of the link. The software will automatically find the panel type.

* The resolution of the playing channel can be displayed on the screen.

* Duration and how much of the video playing is displayed on the screen you watch.

* The software window can be resized as you wish.

Current issues:

* Characters other than the Latin alphabet (Chinese, Arabic, Russian etc.) are displayed incorrectly. I am thinking of solving this problem with an update in the future. I cannot spare a lot of time due to the intensity of my work. I postponed this process and published the software because I did not want to make you wait any longer.

You can watch Stalker Portal Player For PC v4.0 usage video from the link below.

Download Link: https://www.dosyaupload.com/o0yW

4019

4020

4021

Moderatör tarafında düzenlendi:

sahin_42

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
çok teşekkür ederim kardeşim.elinize emeğinize sağlık...

fab.k

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bonjour
Bravo pour tout ton travail, c'est fantastique.
Ce qui serait génial, c'est qu'il y ait un vérificateur pour voir si la liste de lecture est occupée.
Félicitations encore

fab.k

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hello
Bravo for all your work, it's fantastic.
What would be great would be that there is a checker to see if the playlist is busy.
Congratulations again

Serkan210878

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Stalker Portal Player For Pc programımızın 4. versiyonu hazır.

[Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!]
Çok ama çok teşekkür ederim ilk indirme benden oldu ve ilk yorum da benden olsun. Ellerin dert görmesin emeğine sağlık

polat

Moderatör
Yönetici
Forum Yetkilisi
Teşekkürler üstad emeğin için , Allah razı olsun .

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular