Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Duyuru Stalker Portal Player For Pc v6.0 Geliyor... Çok Farklı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fella

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ver.4.0 daki gibi mouse sağ tuşu ile kopyala - yapıştır yapabilelim lütfen , teşekkürler.

nafii

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
une tester merci

suroze

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
çok beklettin usta ne zaman çıkacak 6 , bekliyoruz hemde dörtgözle birde apk sini çıkarırsan , 1 numarasın ayakta alkışlanacak ustasın...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
eski versyonu çalışmıyor ustat neden olabilir başka stb tarzı programdan çalışıyor
hocam yazılımı binlerce kişi kullanıyor. arada 1-2 kişi çalışmıyor diyor. ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. sorunu kendi bilgisayarında ara.
programın tüm dosyaları aynı klasörün içinde olmalı. windows güvenlik duvarı, windows defender vs. bunları kontrol et. belki onlar durduruyordur. lütfen başka yazılımlarla kıyaslama yapmayın. windows için bu tarz programların atası bu programdır. ilerde sistemler değişirse bu tarz bir player yazıp dağıtmayı düşünmüyorum zaten. insanlar yorum yaparken benden önce böyle bir yazılım yazabilen birinin çıkmadığını ve ben yazmasaydım hala da çıkamamış olacağını unutuyorlar. başka programlar bu yazılımı inceleyerek yazıldılar.

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kardeşim daha bitmemiş bir yazılımın konusunu 15 evvelden açma sebebin nedir ALLAH aşkına...bitti bitecek diye diye bizi 15 gün merak içinde bıraktın..eğer amacın millete videoyu izletip youtube dan 3-5 kuruş kazanmaksa aramızda o parayı toplayabiliriz diye düşünüyorum...yoksa ver şu linkide deneyelim eğer hatalar varsa zaten herkes hataları belirtir sende gerekli düzenlemeleri yaparsın...Bunda iyi ARGE çalışması olmaz diye düşüünüyorum...

suroze

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
hocam yazılımı binlerce kişi kullanıyor. arada 1-2 kişi çalışmıyor diyor. ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. sorunu kendi bilgisayarında ara.
programın tüm dosyaları aynı klasörün içinde olmalı. windows güvenlik duvarı, windows defender vs. bunları kontrol et. belki onlar durduruyordur. lütfen başka yazılımlarla kıyaslama yapmayın. windows için bu tarz programların atası bu programdır. ilerde sistemler değişirse bu tarz bir player yazıp dağıtmayı düşünmüyorum zaten. insanlar yorum yaparken benden önce böyle bir yazılım yazabilen birinin çıkmadığını ve ben yazmasaydım hala da çıkamamış olacağını unutuyorlar. başka programlar bu yazılımı inceleyerek yazıldılar.
usta biz binlerce takipteyiz senin peşindeyiz, bir kişiye kızıp bizleri kenara bırakma , 5 parmak bir olmaz elbette böyleleri çıkacaktır onlar varsa bizlerde varız hemde binlerce,, seni seviyor ve kutluyoruz ,başarılar....

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
kardeşim daha bitmemiş bir yazılımın konusunu 15 evvelden açma sebebin nedir ALLAH aşkına...bitti bitecek diye diye bizi 15 gün merak içinde bıraktın..eğer amacın millete videoyu izletip youtube dan 3-5 kuruş kazanmaksa aramızda o parayı toplayabiliriz diye düşünüyorum...yoksa ver şu linkide deneyelim eğer hatalar varsa zaten herkes hataları belirtir sende gerekli düzenlemeleri yaparsın...Bunda iyi ARGE çalışması olmaz diye düşüünüyorum...
lütfen yazarken uslubüne dikkat et. videoyu youtuba yüklerken o haliyle yazılımı dağıtmayı düşünüyordum. ancak daha sonra sizlerin 1-2 isteğini daha programa eklemeye karar verdim. vakit problemim olduğu için de o eklemeler uzadı. youtube videosundan para kazanmak aklımın ucundan bile geçmedi. zaten videoları sadece kullanım özelliklerini göstermek için hazırlıyorum ve dikkat edersen süreleri 2-3 dakika. kimseye birşey hazırlayıp vermek zorunda olmadığım halde iş yoğunluğuma rağmen bulduğum kısıtlı boş zamanı sizlere yazılım hazırlamaya harcıyorum. demek ki hata etmişim. videoyu kaldıracağım ve yazılımı da dağıtmaktan vazgeçtim. konu kapanmıştır.

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Bu yakısık almayan bir üslup'u ne amaçla söyledigini biliyoruz 4 senelik kopyacı uyeligin ile ergen fikirin ile başka kapıda havlayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular