• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

uydu portal iptv ailesi,ne merhaba

osmanke

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
ben osmanke bir çok uydu forumlarında vip,moderatör,lük,fan üyelik süper moderatörlük ve yöneticiliği yapmaktayım diğer forumlarda olduğu gibi burada,da bir çok dostumun olduğunu görüyorum tüm dostlarımıza merhaba der en iyi engüzel paylaşımlarla birlikte olmak dileğiyle osmanke.
You must be registered for see images attach

usta2017

Uydu PortaL Reis
Yönetici
Destek Mod
Hoş geldiniz. Paylaşımlarınızla katkıda bulanabilirsiniz. Buradaki yönetim anlayışını başka yerlerde yoktur tahmin ediyorum. Emeğin karşılığını sonuna kadar alabilirsiniz. Yeterki siz kendinizi gösterin. Bende normal üye olarak katıldım. Emeğimin karşılığını hep verdiler. Tüm yönetimede buradan teşekkürler.

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
ben osmanke bir çok uydu forumlarında vip,moderatör,lük,fan üyelik süper moderatörlük ve yöneticiliği yapmaktayım diğer forumlarda olduğu gibi burada,da bir çok dostumun olduğunu görüyorum tüm dostlarımıza merhaba der en iyi engüzel paylaşımlarla birlikte olmak dileğiyle osmanke.

Tekrardan aramıza hoş geldiniz.

osmanke

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
tüm dostlara teşekkürler hoşbuldum.

urfalim63

Uydu PortaL Reis
Yönetici
Destek Mod
Web sitesi
www.urfalim63.com.tr
Aramıza hoşgeldin, güzel paylaşımlı günler dilerim.

cafi

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
dostum hoşgeldin