• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Süpriz Vavoo için güncel Bundle ve Full

usta2017

Uydu PortaL Reis
Yönetici
Destek Mod
1-Bu bunle ile hemen hemen tüm sıkıntılar halledilmiş gibi görünüyor.
Vavoda bu bunleyi kurduktan sonra, Vavoya müthiş bir çalım da atacağıız. Malüm Vavoo ip.lere ban atmaktadır. Bu ban atmasından dolayıda sürekli üçretli aboneliğie sevk etmeye çalışıyodu.Küçük bir proğram ile sürekli İP: değişikliği yapabilen birde proğram paylaşacağım. BU bildiğimiz VPN. proğramı gibidir. O kadar kısa sürede İP.değiştiriyorki, Vavoo buna yetişeceğini düşünmüyorum.Daha İP.ni almadan yenisi atanıyor. Süper bir VPN.uygulaması

2- Vavoyu kur. Kurulumdan sonra vavoo to yazan yeri siliyoruz aşağıdaki bundleyi yazıyoruz. Emek verenlere buradan gerçekten teşekkürler.
bundle kurulumu biraz zaman alır. Dosya büyük. Bundle yüklemesi bitince kapatıp.Sonra açıyoruz.
Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!
Bak Şimdi Genç ! Bu Konuyu Beğen Sonra Cevap Yaz İkisini Birlikte Yoksa Göremezsin Anladın !!

3-Şimdide VPN.mizi kuralaım.Proğramı.İndir. VPN. sizde izlersiniz de Çalım atalım dedikya, onun için bir sıkıntı yaşamamak için.
Vavoo bunun için önlem alıncaya kadar sezonlar biter.
İndir.
Bak Şimdi Genç ! Bu Konuyu Beğen Sonra Cevap Yaz İkisini Birlikte Yoksa Göremezsin Anladın !!
Emeği geçenlere bir kere daha teşekkür etmek için zorlananlar için , proğramı düzenleyenlerin videosunuda paylaşıyorum.
Denedim, Şuan için süper. **dir.izle.
4-
kl_em_not_allowed_to_view_this_content