Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Yabancı Iptv Paneller Dns Tek Baslik Altında 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Paylasima ara veriyom sirf begeni icin paylasim yapiyormusum.
Uzun sure sonra belki tekrar paylasima donerim.
Paylasim yapacak arkadaslara bundan sonrasinda basarilar diliyorum.
isabet olur mario60

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Sayin paylasimcilar fikirlerinizi önerilerinizi yonetime raporlayarak bildirin sohbet yeri deil burasi paylasim konusu yabanci paneller
olabilir herkez her paylasilani takip etmek zorunda deil bu nedenlede verilip verilmedigini bilemez calisiyorsa veya bu konuda combosu bu
soyle yapin gibi deniliyorsa sorun yok paylasimcilar paylasimlarina devam etsinler gormemisdir takip edememistir aynisini vermis olabilir on yargili olmak
iyi deildir sohbetten ziyade paylasim yapin yazdiginiz kadarki devami gelsin bilmediginiz bir diger konuda panel yazdiginizda googleye
ilk burasi cikiyor buda konular userler passlar paneler aynida olsa ( gorulmemis olabilir ) demekki faydali is cikiyor burdan
simdi sohbeti birakalim spam yapmaktan bos bos yazmaktan bende dahil suan yaziyorum
baska ise yaramaz konu icindeki sorunlarinizi raporlayin yonetime yeterlidir ön yargili olmayin.
Baska hic bir yerdede burdaki olan paylasim olmadigini googleye yazincada soyluyor onuda belirtiyim :)
iyi forumlar

kutolo

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar şahsım adıma söylüyorum linkler çalışıyorsa paylaşılmasında bir sakınca yok

Bu konuda karar verecek merci yönetim olduğuna göre yönetimden @uzman arkadaşın mesajından ortaya çıkan sonuç '' paylaşım için tek kriter linklerin çalışması'' .Dolayısıyla kimsenin kimseye istirahat raporu vermeye yetkisi yoktur.

Fenomen

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Kim ne derse desin ben acik ve secik ve net olarak söylüyorum. in cik ayni merdiven, dön dolan ayni merdiven , ve bence coguda beyeni icin dön dolan ayni merdiven... bos verin dalganiza bakin yakinda zaten hic biri islemecek. burda fenomen ve hakan haric digerleri bence dinlensin..
saygilarimla.
Üstadım paylaşım yapılsın yapmak isteyen herkes paylaşımda bulunsun ama bu şu demek değil 1-2 gün içerisinde aynı link döne dönede verilmesin yanlışlıkla birlik iki kere verilir ama 7-8 oldu mu kabak tadı veriyor kendi adıma belirtmem gerekirse.Değilse aramızda azimli uğraşan insanların emeğinide es geçmemek gerekir düşüncem bu

hakançe

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yeni
Gizli Mesajı Açtınız
rakam deyişik panel aynı

http://galaxyiptv.zapto.org:18000/get.php?username=adonis&password=adonis&type=m3u
http://212.129.31.222:18000

http://euromixiptv.sytes.net:18000/get.php?username=adonis&password=adonis&type=m3u
http://62.210.116.21:18000

hakançe

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar bir şey daha yazacagım ondan sonra yazmama kararı aldım benim yaşım 59
ilkokul mezunuyum profilime utandıgımdan yaş 39 yazdım ben panel kırabiliyorsam
uğraşan herkes kırar forumda gerekli olan her türlü cambo ve prog var lafı uzatmanın alemi yok
herkese başarılar

Son düzenleme:

uygar33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar bir şey daha yazacagım ondan sonra yazmama kararı aldım benim yaşım 59
uğraşan herkes kırar forumda gerekli olan her türlü cambo prog var lafı uzatmanın alemi yok
herkese başarılar
hakan abi gerçekten foruma güzel paylaşımlar yapıyorsun emeğine sağlık yanlız anlamadığım foruma yazmama kararı aldığınız şey panel paylaşımı ile alakalımı

stewen

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
uğraşan herkes kırar forumda gerekli olan her türlü cambo prog var lafı uzatmanın alemi yok
herkese başarılar
daha çok hangi programla klrlyorsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar