Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Bomba Yeni Programımız: Panelbox Player

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar merhaba. yeni yazılım hazırladığımızı ilan edince çoğu kişinin aklına hemen panel hacker yeni versiyonu geldi :) yazılım panellerle ilgili tabi ki, ama hack değil :)programımızın adı Panelbox Player. Ne işe yarıyor derseniz şöyle anlatayım: simpletv ile panel izlerken beni en sinirlendiren şey, panel şifresinin kapanması veya kanalların yerlerinin değişmesiydi. Sürekli güncel listeyi indirip yüklemek zorundaydık. 3-4 panel yükledikten sonra da simple tv çok kasılıyordu. Ayrıca Kanallar sürekli buffer yaparak açılıyordu. Kanal listesi bile bir problemdi. Listeyi görmek için sürekli ekranı büyüt küçült uğraşıyorduk. Simple tv kullanmayalım dersek te hiç alternatif yoktu. Diğer programlara her seferinde m3u dosyayı sürükleyip bırakmak gerekiyordu. Panel değiştireyim desen bu sefer de o panelin kanal listesini yüklemen gerekiyordu vs. vs. …. Ben de yeni bir iptv player yazdım. yazılım son derece sade ve inanılmaz hızlı kanal geçişleri var. Panellerin kanal listelerini kendisi güncelliyor, girdiğiniz şifrelerden çalışanı bulup kanalları yüklüyor. kanal listesi otomatik açılır kapanır bir panelin içinde geliyor. Programın resimleri ve açıklamaları aşağıda var. Tüm gold üye arkadaşlarımız pm göndererek yazılımı isteyebilirler. Programın aktivasyonu başka olduğundan gold üyelik süreniz dolsa bile yazılımı siz bozmadıkça veya bilgisayarınıza format vs. atmadıkça yazılımı kullanabileceksiniz. Bu yazılımı kullanınca bir daha diğer programları görmek bile istemeyeceksiniz o kadar iddialı konuşuyorum :) bir de unutmadan şunu söyleyeyim: programa 2. kez aktivasyon şansı verilmeyecektir! Lütfen herhangi bir sebeple yeni aktivasyon istemeyin.
Gizli Mesajı Açtınız
Zdgdlo.png

v4d49p.png

VY5Y4P.png

Zdgdvz.png

Kullanımı:

yazılımı çalıştırdığımızda aşağıdaki pencere geliyor. menüler ve kanal listesi gizli panelde bulunuyor. fareyi pencerenin soluna getirdiğinizde panel açılıyor, fareyi çektiğinizde panel tekrar gizleniyor.

8108ga.png

isterseniz paneli sabitleyebiliyorsunuz. menü panelinin sağ üstünde bulunan iğne şekline bastığınızda menü paneli sabit kalıyor. iğne şekline tekrar basarsanız yine açılır kapanır hale geliyor.

NE6knY.png

yayını tam ekran yapmak için ekrana çift tıklıyorsunuz. açılır kapanır menü ise solda çizgi halinde bekliyor. yine fareyle üzerine gelince açılıp kapanıyor ve isterseniz sabitleyebiliyorsunuz

y48V1a.png

panel eklemek için menüde bulunan
L37QXG.png
düğmesine basıyorsunuz. açılan pencerede panele bir isim veriyorsunuz (isteğinize göre) sonra aşağıdaki kutuya o panelin kanallarını indirdiğiniz m3u linkleri ekliyorsunuz (ör. http://xxx.com:8000/get.php?username=x&password=x&type=m3u). bu şekilde elinizde o panelle ilgili tüm m3u linkleri ekliyorsunuz. sonra kaydet düğmesine basıyorsunuz. paneliniz hemen panel listesine ekleniyor. soldaki listeden panel adına tıkladığınızda sağda kanal listesi açılıyor. izlemek istediğiniz kanala fareyle tek tıkladığınızda kanal açılıyor. menüde bulunan başlatma-durdurma düğmeleriyle kanalı çalıştırıp durdurabilirsiniz.
PM4Qj5.png

r9BEra.png

listenizde bulunan bir panele yeni bir m3u link eklemek istediğinizde menüde bulunan
aEJXVg.png
düğmesine basarak açılan pencerede yeni bir link ekleyebilir, çalışmayan m3u linkleri görebilir, istediğiniz bir linki silebilir veya çalışmıyor bölümüne taşıyabilirsiniz. veya bazen paneller kapalı olabiliyor ve yazılım bütün linkleri deneyip çalışmadığı için çalışmayanlar bölümüne atabiliyor. siz panel düzelince o linkleri oradan alıp üstteki çalışanlar bölümüne taşıyabilirsiniz

Yb2qPj.png

bir paneli listeden silmek istediğinizde menüdeki
goz2jQ.png
düğmesine basıyorsunuz.

programın en önemli özelliği olan kanal listelerini güncellemek için birkaç günde bir menüde bulunan
3oBvNO.png
düğmesine basıyorsunuz ve tüm panellerin kanal listeleri güncelleniyor. eğer çalışmayan bir şifre varsa diğerleri denenerek çalışan bulunuyor ve liste indiriliyor. tüm panellerin güncellenmesi 10 saniye bile sürmüyor.

dilediğiniz kanalları favori listenize ekleyip bir yere toplayabiliyorsunuz. bu işlem için menüde bulunan
3oB7YO.png
düğmesine basıyorsunuz ve kanalınız favorilerim yazan gruba ekleniyor. kanalı favori listeden çıkarmak içinse yine menüde bulunan (bu düğme sadece favori listenizde kanal seçiliyken görünür)
EJnrJA.png
düğmesine basıyorsunuz.

bir paneli komple değil de o panelden sadece bir linki eklemek isterseniz de menüde bulunan
AJQnLv.png
düğmesine basıyorsunuz ve açılan pencereye kanal adını ve linkini yazıyorsunuz. eklediğiniz kanal panel listesinde bulunan URLs yazan gruba ekleniyor. kanalları listeden çıkarmak için yine favorilerde olduğu gibi
EJnrJA.png
düğmesine basıyorsunuz.

Yb2Dka.png

yazılım, indirdiği m3u listeleri yazılımın olduğu klasörde bulunan m3u isimli klasöre koyuyor. dilerseniz istediğiniz panelin m3u listesini oradan kopyalayıp izlemek için cep telefonunuza vs. koyabilirsiniz. yine aynı şekilde programın olduğu klasörde bulunan lists klasöründe ise paneller için eklediğiniz şifre linkleri bulunuyor. dilediğiniz panelin m3u linklerini oradan alabilirsiniz.

Güle güle kullanının

Son düzenleme:

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
@sahbaz usta eline sağlık müthiş rahatlık getiren bir yazılım Vlc , simple player rox vs hepsi çöp panel işlerinizi tek proda rahatlıkla çöp olmadan izlersiniz link çöplüğü olmaz çok kullanışlı eşi benzeri yok.

S.bayindir

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yazılım Site İçin Hayırlı Olsun.
Eline Sağlık Şahbaz Usta.
Gold üye Olanlar Güle Güle Kullansın.

Korsan01

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ellerine saglik hocam
cok güzel bir yazilima benziyor insallah bütün sorunlari cözer
herkes baska bir yazılım aramak zorunda kalmaz

birde elimize gecse daha cok sevinecegiz hep beraber

Son düzenleme:

hero01

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ustam bunun android box icin apk`si olacakmi?

L

levent

Guest
Arkadaşlar merhaba. yeni yazılım hazırladığımızı ilan edince çoğu kişinin aklına hemen panel hacker yeni versiyonu geldi :) yazılım panellerle ilgili tabi ki, ama hack değil :)programımızın adı Panelbox Player. Ne işe yarıyor derseniz şöyle anlatayım: simpletv ile panel izlerken beni en sinirlendiren şey, panel şifresinin kapanması veya kanalların yerlerinin değişmesiydi. Sürekli güncel listeyi indirip yüklemek zorundaydık. 3-4 panel yükledikten sonra da simple tv çok kasılıyordu. Ayrıca Kanallar sürekli buffer yaparak açılıyordu. Kanal listesi bile bir problemdi. Listeyi görmek için sürekli ekranı büyüt küçült uğraşıyorduk. Simple tv kullanmayalım dersek te hiç alternatif yoktu. Diğer programlara her seferinde m3u dosyayı sürükleyip bırakmak gerekiyordu. Panel değiştireyim desen bu sefer de o panelin kanal listesini yüklemen gerekiyordu vs. vs. …. Ben de yeni bir iptv player yazdım. yazılım son derece sade ve inanılmaz hızlı kanal geçişleri var. Panellerin kanal listelerini kendisi güncelliyor, girdiğiniz şifrelerden çalışanı bulup kanalları yüklüyor. kanal listesi otomatik açılır kapanır bir panelin içinde geliyor. Programın resimleri ve açıklamaları aşağıda var. Tüm gold üye arkadaşlarımız pm göndererek yazılımı isteyebilirler. Programın aktivasyonu başka olduğundan gold üyelik süreniz dolsa bile yazılımı siz bozmadıkça veya bilgisayarınıza format vs. atmadıkça yazılımı kullanabileceksiniz. Bu yazılımı kullanınca bir daha diğer programları görmek bile istemeyeceksiniz o kadar iddialı konuşuyorum :) bir de unutmadan şunu söyleyeyim: programa 2. kez aktivasyon şansı verilmeyecektir! Lütfen herhangi bir sebeple yeni aktivasyon istemeyin.
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. ***
emeğine sağlık hocam

0zM@N

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Yazılım için teşkkürler , emeğinize sağlık , tüm kullnıcılara hayırlı olsun.Daha nice yazılımlara inmşallah.
Tüm Gold üyeler ben dahil dağıtımı sabırsızlıkla bekliyoruz.Tekrar teşkkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular