Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

3 Günlük Yas

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
Tüm forum yöneticilerine ve üyelerinden bir ricam var,değerli kardeşlerim;bu ülkede bir arap şehri öldüğü için yas ilan edildi,bir ayda 50 den fazla şehit verildiği halde yas ilan edilmedi,benim önerim forumda 3 günlük yas ilan edelim ve paylaşımda bulunmayalım,yorumlarımızı,düşüncelerimizi sadece bu konuda birbirimizi kırmadan yapalım.Bunca şehit verilirken benim içimden panel,şifre,link paylaşmak gelmiyor.Saygılarımla.

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
aynen üstat cok iyi düşünmüşsün insanın icinden bişey yapmak gelmiyor yüreklere ateş düşmüşken
allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun geride kalanlara allah sabır versin cok zor bi durum inankiii..:(

• Beğendim
Tepkiler: Ata

mario

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Allah gerde kalan lara sabir versin bende bu fikrini destekliyorum 3 gunluk yas ilan edilsin sitede paylasimlar bir muddet donsun

• Beğendim

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
40 küsür gündür her 2 güne bir sehit veriyoruz onlarda ses yokken şimdi olması anlamsız
ayrıca bunu ülke olarak yapmadık yapmıyoruz yapamıyoruz yaptırmıyorlar
insanlar öyle bir şekil almışki sorsan koşa koşa giderim bende şimdi askere alsalar diyor arkasını dönunce
benmi kurtarcam ya vatanı banane keyfime bakarım oldu
kaldiki ülke insanlıkdan çıkmış haldedir
Sitede kendi içimizdeyiz yani ses getircek bir düzen içinde olsak dedigin 3 deil 3 ay yas ilan edelim ama
bana şuan her 2 güne bir verdigimiz sehitlerimiz oldugunda yapılmamılken şimdi yapılması garip gelir .

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Yasaklanmamakla beraber bu konuya derinden katiliyorum lakin konu acmak isteyen acabilir. Konu yasagi diye bir sey olmasin. Konu acmak isteyen acabilir. Tum forum arkadaslarimizin ve turk milletinin basi sagolsun basimiz sag olsun Vatan sag olsun

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
Albatros kardeşim halk seçtiği vekillere yetki vermiş birşeyler yapsınlar diye onlar yapmamışsa,biz halk olarak yapacağız biz öncü olalım forum olarak, muakkak destek verenler olacaktır,bunuda her yerde duyurmaya bakalım günlük yaşantımızda insanlara,sanal alemde forumlara,face,twittera anlatmaya çalışalım,birlik olursak başaramıyacağımız hiçbirşey yoktur,çünki onları biz seçiyoruz bizleri yönetsinler diye,yine biz seçeçeğiz bizim yapmamız gereken doğru insanları seçebilmemiz.

• Beğendim

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
Yasaklanmamakla beraber bu konuya derinden katiliyorum lakin konu acmak isteyen acabilir. Konu yasagi diye bir sey olmasin. Konu acmak isteyen acabilir. Tum forum arkadaslarimizin ve turk milletinin basi sagolsun basimiz sag olsun Vatan sag olsun
Karizma kardeşim yasak yok,ben isteyenlerin katılabileceği 3 günlük yas diyorum,isteğim tabikide tüm forumun buna katılması.

• Beğendim

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Sevgili arkadaslar bu forum siyaset meydani degildir lutfen cumlelere konulara dikkat edelim aksi halde kural ihlalleri olacaktir buda yasaklama sebebi. Biraz daha hassas olmanizi hepinizden rica ederiz. Forum olarak logumuzun yayina turk bayragi logosu ekleyecegiz cok daha fazla bu konuyu siyasete dokmeyelim

Seyfe

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Tüm Şehit ailelelerinin ve milletimizin başı sağolsun..!

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Bu iş için yas tutulmaz. Aksine tutana da tutturulmaz.
Elinden birşey gelenler varsa yapsın. Dilinden birşey gelebilen esirgemeden yapsın. Hiçbirşey gelmeyen dua etsin etmesini bilmiyorsa da edilenlere katılsın.

Şehitlerimizin yakınları bile dimdik durup, tek damla gözyaşı dökmemeye çalışırken...

Öncelikle bu günlerde her kürdün önce boşnak kelimesinin anlamını çoook iyi öğrenmesi lazım...

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular