Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

Güncel (*_*)Güncel STB Stalker Portal Emu Mac Adresleri(*_*)

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
thank you so much brother plz help me how to find MAC address of any panel plz tell me the name of software and also if you have a video for guidance then share it thanks

1-

screenshot1.jpg

2-

screenshot2.jpg

3-

screenshot3.jpg

4-

screenshot4.jpg

════════════A═l═p═e═r═e═n═t═o═y════════════
TURL: http://thehomevideos.co.uk:2086/c/
GURL: http://thehomevideos.co.uk:2086
MAC : 00:1A:79:D6:2E:40
EŞİF: 0000 & STBN: 6968 & HSPN: 3731
BDRM: Bağlantı: 1 & En çok Bağlantı: 1
BTRH: August 30, 2022, 10:16 pm (Geçerliliği: 118 gün) & Durumu: Active
ÜLKE: United Kingdom & ŞEHİR: Oldham
M3UL: http://thehomevideos.co.uk:2086/get.php?username=ezZJuypw77&password=46KXVHsBqU&type=m3u
PKTL: [Entertainment, Sky Cinema, Sky Sports, Super Sports, BT Sports, Kids, Documentary, Sportv Sports + 3pm, World Sports, Pakistani, Indian, India Movies, Indian News, News, Simply Food, Music, Religious, USA, USA Movies, USA Kids, Canada, Poland, Spain, Italy, Africa/Carib, World Channels, Punjabi, Bangla, Scott PFL/League Of Ire, Catchup tv ⏯, BoxOffice]
DNYN: This mac was found with ALSANCAK config V7p5
═══════════════════════════════════════════

Diğer bilgiler forumda mevcut yıllardır anlatılıyor.

Ben openbullet 1.x.x herhangi biriyle yapıyorum. v2 kullandım ama beğenmedim, geçmeye gerek duymadım. V2 de configlerin formatı değişmiş ve sıkıştırıp saklamaya çalışmışlar, o da basit aynı mantıkla işliyor. Hatta benzer programlara uygun config düzenleyerekte aynı işlemler yapılabilinir, forum da yapan üyelerimiz var.

Configleri kendim için yaptım test için hobi amaçlı. Yapılmışlar forumda paylaşıldı zaten isteyen üzerinde çalışıp kendine göre geliştirebilir.

Bilinenleri tekrar etmiş oldum. Mecburen tekrarladım bazı arkadaşlar yeni bir şeyler varmış sanıyor. Yok var diyen satıp para kazanmak istiyor yada sizi kendisine işçi yapmak istiyordur. Size verir yazılımı onun serverine bulduğunuzu online yükler durursunuz. Virüs totalı geçmeyen yazılım kullanmayınız.!

Dijital dünyada şirketler biraz farklı bakınca anlaşılıyor. Örneğin cripto para ürün gibi görünse de bir şiket aslında, madencileri işçileri, satın alanlar ise o şirketin (hissedarları) ortaklarıdır. Size aha bununla bul diye bir yazılımı verenler dikkat edin kendisine işçi yapmasınlar...

Bu bülümüm konusu değil bunlar ama okunsun bir kaç güne yöneticilerimiz mac paylaşımı dışındakilerle bu mesajı da silerler zaten...

Son düzenleme:

kemaletikan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
1-

Ekli dosyayı görüntüle 7756

2-

Ekli dosyayı görüntüle 7757

3-

Ekli dosyayı görüntüle 7758

4-

Ekli dosyayı görüntüle 7759

════════════A═l═p═e═r═e═n═t═o═y════════════
TURL: http://thehomevideos.co.uk:2086/c/
GURL: http://thehomevideos.co.uk:2086
MAC : 00:1A:79:D6:2E:40
EŞİF: 0000 & STBN: 6968 & HSPN: 3731
BDRM: Bağlantı: 1 & En çok Bağlantı: 1
BTRH: August 30, 2022, 10:16 pm (Geçerliliği: 118 gün) & Durumu: Active
ÜLKE: United Kingdom & ŞEHİR: Oldham
M3UL: http://thehomevideos.co.uk:2086/get.php?username=ezZJuypw77&password=46KXVHsBqU&type=m3u
PKTL: [Entertainment, Sky Cinema, Sky Sports, Super Sports, BT Sports, Kids, Documentary, Sportv Sports + 3pm, World Sports, Pakistani, Indian, India Movies, Indian News, News, Simply Food, Music, Religious, USA, USA Movies, USA Kids, Canada, Poland, Spain, Italy, Africa/Carib, World Channels, Punjabi, Bangla, Scott PFL/League Of Ire, Catchup tv ⏯, BoxOffice]
DNYN: This mac was found with ALSANCAK config V7p5
═══════════════════════════════════════════

Diğer bilgiler forumda mevcut yıllardır anlatılıyor.

Ben openbullet 1.x.x herhangi biriyle yapıyorum. v2 kullandım ama beğenmedim, geçmeye gerek duymadım. V2 de configlerin formatı değişmiş ve sıkıştırıp saklamaya çalışmışlar, o da basit aynı mantıkla işliyor. Hatta benzer programlara uygun config düzenleyerekte aynı işlemler yapılabilinir, forum da yapan üyelerimiz var.

Configleri kendim için yaptım test için hobi amaçlı. Yapılmışlar forumda paylaşıldı zaten isteyen üzerinde çalışıp kendine göre geliştirebilir.

Bilinenleri tekrar etmiş oldum. Mecburen tekrarladım bazı arkadaşlar yeni bir şeyler varmış sanıyor. Yok var diyen satıp para kazanmak istiyor yada sizi kendisine işçi yapmak istiyordur. Size verir yazılımı onun serverine bulduğunuzu online yükler durursunuz. Virüs totalı geçmeyen yazılım kullanmayınız.!

Dijital dünyada şirketler biraz farklı bakınca anlaşılıyor. Örneğin cripto para ürün gibi görünse de bir şiket aslında, madencileri işçileri, satın alanlar ise o şirketin (hissedarları) ortaklarıdır. Size aha bununla bul diye bir yazılımı verenler dikkat edin kendisine işçi yapmasınlar...

Bu bülümüm konusu değil bunlar ama okunsun bir kaç güne yöneticilerimiz mac paylaşımı dışındakilerle bu mesajı da silerler zaten...
V1 CALİSMİYORDU SİZDE NASİL CALİSTİ Kİ yazılım ACİLMADAN KAPANİYOR

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
V1 CALİSMİYORDU SİZDE NASİL CALİSTİ Kİ yazılım ACİLMADAN KAPANİYOR
O çalışmayanlar virüs total da kırmızılı olanlardır. Yani sizin kullanmanız için pachleyenden (online) izin aldıklarınızdır. Temiz versiyonlar çalışmak için kimseden izin almaz. Büyük harfle yazmandan telaşlı biri olduğunu eksik değerlendirme yaptığının farkında olmadığını düşünüyorum. İlk 1.0.0 versiyonu bile çalışmaktayken bu fikre nasıl kapılıyorsunuz anlamıyorum. Forum gold hacker üyelerin kullandığı yazılım bile hiç güncelleme (ihtiyacı duymadan) almadan ne zamandır çalışıyor. Kullananlardan hiç şikayet eden yok. Sentry de bile kesintisiz hala kırılıyor, wget ile de hala çözüm var, geçtim bazı paneller vlc ile bile (mac üyeleri de) kırıla biliniyor. Ahkam kesmeye gerek yok yapan yapmaya devam ediyor. Bu forumun deneyimli üyeleri için basit bir şey zaten.

Son düzenleme:
  • Ana sayfa
  • Forumlar