Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL IPTV LINKLERI
  • Android İşletim İptv Panel Görüntüleme Araçları

Bj Sports Tv

enver

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Alıntı : Spor Kanalı kanal mevcut
Canlı Spor Tv İngiltere'den rugby ve diğer yarış, wwe güreş ve tenis oyunları gibi NFL ve nba gibi kriket, futbol / futbol ve usa spor gibi tüm spor için streaming Kanallar tüm futbol dünya kupası (worldcup) İzle ve şampiyonlar ligi Ayrıca dünyanın en iyi futbol ligleri takip için özel kanallar aracılığıyla canlı yayın (akarsu) keyfini, uluslararası maçlarda başka canlı İngiltere Premier Spor - - Almanya Bundesliga - İspanya La Liga - Ukrayna Premier League - Eredivisie - Liga MX - Arjantin Primera - Brasileirão - Serie A - Maxican ve İtalyan futbol - Copa Amerika'da canlı izle şampiyonlar ligi için kriket dünya kupası t20 gelen tüm önemli kriket olayları ve Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Sri lanka ve ingiltere avustralya gibi olmayan tüm Asya oyunlar gibi ülkeler arasındaki tüm kriket serisi küller 2015 gibi dünyanın dört bir yanından izle prim spor kanalları Sky Sports - - Star Sports - BT Sports - Willow - PTV Sports - Ten Sports - ESPN - Premier Sports - Setanta - TSN - Sky Bundesliga - Beın Sports - Fox Sports - Sportsnet - NFL ağ - Süper Spor - Arena Spor - SK - Spor tv Portekiz - Rusya Spor tv - Türkiye Spor tv liste dünyanın dört bir yanından birçok futbol tv kanalları ile, uzun da Hollywood'da gelen ingilizce 200+ film izleyebilir ve bollywood gelen hindi içinde Yasal Uyarı: . bazı canlı akışı nedeniyle lisans sorununa bölgenizde çalışmayabilir aşağıdaki linkten son sürümünü indirin: http://tinyurl.com/BJSportsTv nOT: eski sürümü silebilirsiniz oyun erişemez bazı kullanıcılar vardır işte BJ Player'ı yüklemek için mağaza BJ Player için doğrudan indirme link: http://tinyurl.com/BjPlayer

maiates

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
çok teşekkürler

maho33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Android icin bu

enver

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
evet android için. Donma yapmıyor ben telefonu tv ye bağlayarak izliyorum super

• Ana sayfa
  • Forumlar