Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

CCCAM HAKKINDA SORULARIM VAR

Eren3232

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar şimdi bu cccam fransa Sportv sportu, arap Sportv sportu vb rahtlikla açıyor.
Neden Türkiye Sportv sports u açamıyor? Hepsi Sportv sports değil mi? Ne fark eder ki?

Mythos

Onursal Üye
Onursal Üye
Türkiyedeki Spor Kanalı kanallarin sifreleme sistemi farkli oldugu icin cccam'da acilmaz. Bu Spor Kanalı kanallarin acilmadigi anlamina gelmiyor tabiki baska sistemler le ve cihazlarla uzun zamandir acik ve seyrediliyor. Bu kadar aciklayabilirim.

BlackRed26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Fransız beinler her ccamde açılmıyor ,arapları bilmiyorum ,talep olsa Türk beinleride açarlar.

Eren3232

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Türkiyedeki Spor Kanalı kanallarin sifreleme sistemi farkli oldugu icin cccam'da acilmaz. Bu Spor Kanalı kanallarin acilmadigi anlamina gelmiyor tabiki baska sistemler le ve cihazlarla uzun zamandir acik ve seyrediliyor. Bu kadar aciklayabilirim.
Merhaba. yorumunuz için çok teşekkür ederim. Zahmet olmazsa biraz daha açıklar mısınız? Bu kadar açıklayabilirim demişsiniz ama mesela ben gibi bu konulardan gerçekten hiçbir şey anlamayan biri bu sistemlere erişip Sportv sports izleyebilir mi mesela? bu konunun üstünde bu kadar durma nedenim iptv den hiç hoşlanmıyorum :D

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
eren3232 kardeşim,ccccam le türkspor kanalları açılmıyor,fakat bazı cihazlara gömülü cam larla açıldığını duydum,artık cihaz satışına döndüğü için,cam paylaşımlar pek olmuyor,o yüzdende beklemek gerekiyor,bu işin uzmanları belki el atıp olayı çözerler,eski günlerde olduğu gibi forumlar canlanır biraz.

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım