Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Değişen dns panel isimleri ( Güncel ) 2

HeartbrokenTR

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye

cepken

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Ölümlü dünyada daha öncelikli o kadar çok şey var ki takıntı yapılması gereken, bu panel sıraya bile giremez aslında.
Bir tane de ben deneyeyim dedim sonuç!

[Gizli Mesaj]
Sevgili Alperentoy çok haklısın gerçekten. Takıntı yapılacak bir sürü şey var bu hayatta ama genelde mac ve portal açısından elimde çok geniş bir arşiv var ve neredeyse her portalın 10 larca hatta çok fazlası olacak şekilde yan paneli de liste olarak bende mevcut. Biraz dikkatli olunduğunda içeriklerin de yardımıyla hangi portalın hangi yan adresleri olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bende takıntı oldu derken biraz inat ettim elime geçen bu adrese ve listedeki gibi iyi de mac adresi vardı. O yüzden boşa gitmesini istemedim kendi açımdan. Ban yemiş olsam da şunu anlayamıyorum. Daha ilk denememden itibaren çalıştıramıyorum bu adresi. Hemen mi ban yiyebiliyorum onu anlayamadım. Sanırım Mıbox'ı fişinden çekme zamanı geldi:) Bir de öyle deneyeyim. İlginiz için de ayrıca teşekkür ediyorum.
Bu arada tarayıcıda da aynen sizin verdiğiniz görseldeki gibi ama maalesef açılmıyor. Gelin de takmayın :)

Son düzenleme:

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Sevgili Alperentoy çok haklısın gerçekten. Takıntı yapılacak bir sürü şey var bu hayatta ama genelde mac ve portal açısından elimde çok geniş bir arşiv var ve neredeyse her portalın 10 larca hatta çok fazlası olacak şekilde yan paneli de liste olarak bende mevcut. Biraz dikkatli olunduğunda içeriklerin de yardımıyla hangi portalın hangi yan adresleri olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bende takıntı oldu derken biraz inat ettim elime geçen bu adrese ve listedeki gibi iyi de mac adresi vardı. O yüzden boşa gitmesini istemedim kendi açımdan. Ban yemiş olsam da şunu anlayamıyorum. Daha ilk denememden itibaren çalıştıramıyorum bu adresi. Hemen mi ban yiyebiliyorum onu anlayamadım. Sanırım Mıbox'ı fişinden çekme zamanı geldi:) Bir de öyle deneyeyim. İlginiz için de ayrıca teşekkür ediyorum.
Bu arada tarayıcıda da aynen sizin verdiğiniz görseldeki gibi ama maalesef açılmıyor. Gelin de takmayın :)
Fransızların bir sözü var, Parisi bir günde kurmadık diye. Ustalık da bir günde olmuyor bu işlerde. Bazen gözünün önünde durur ama göremezsin taki biri ona bak diyene kadar.
Anlaşılan takmaya devam edip takıntılı bir karektere sahip olacaksın bu gidişle...

benbube

Uydu PortaL Reis
UyduPortaL Üye
  • Ana sayfa
  • Forumlar