Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Değişen dns panel isimleri ( Güncel ) 2

orhun

Gold Silver
Gold Silver
http://gxc.starfix.vip:8080/

Merhaba. Arkadaşlar nolur şuna bir el atın! Yeni DNS adresini 2 gündür bekliyorum, bir ilgileneniz dahi çıkmadı! Portalı kontrol ettim bulamadım. Kim ilgilenirse bütün dularım onunla. Türk milli takımı aşkına, lütfen.

The-rock

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
2019 dan beri 4 mesaj atmışsın üçü teşekkür sonuncusu çağırı neye destek ve çekilişlere. El insaf binlerce yardım binlerce paylaşılım yapılan yerde yapabilme şansı varken neyi tamamlamak için gidecekmişiz ki? Allah yolunuzu açık etsin...
demek ki o kadar aktif değilmişim ondan yoksa teşekkür etmeme veya cevap vermemek gibi bir alışkanlığım yok

sinan87

Moderatör2
Yönetici
Forum Yetkilisi
hadock m3u calıişıyor mav bilmiyorum

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
demek ki o kadar aktif değilmişim ondan yoksa teşekkür etmeme veya cevap vermemek gibi bir alışkanlığım yok
Yazılanı okuyup anlamamışsın bile, yazdığından anlaşılıyor.

Sözüm mesajının azlığı yada çokluğundan öte burada yapmadığın yada katılmadığın paylaşım ve destek ortamına alakasız bir ortamda yapılana yada yapılacağına emin olduğuna davet etmen. Orada paylaşımlar olduğunda sürekli telif yiyiyor ve gurup kapanıyor. İsim değiştirip devam etmeye çalışıyorlar. Anlayacağın gurubun ömrü paylaşımın şekline göre bir kaç günden bilemedim haftadan öteye gitmiyor, hele senin gibi reklam yapmaya başlanırsa yaşama şansı yok.
Birkaç iyi ustanın buluştukları gurubu var ama onlarda aralarına normal seviyedekileri ve tanımadıklarını almıyorlar gurupları gizli tutuyorlar farklı platform kullanıyorlar. Anlayacağın Burada ne varsa, vardıysa onlarda da aynı şeyden pek ötesi yok, hatta programla buradaki paylaşımları çekip combosunu yapıyorlar. Nasıl ki karşıdan bakınca buz dağının azı görünür büyük çoğunluğu suyun içindedir, budaki ustalarda sahip olunan kısım ile size açıktan paylaşılanlarda ondan farklı değildir. Burada bilgiler paylaşılıyor, ihtiyacı olan alıp değerlendirip ustalaşıyor, kimi de bakıp bakıp geçiyor...

Yerli yabancı ustaların çırakların hala yeryüzünde @sahbaz ustanın kaç yıl önce bedelsiz yazdığı programları kullandıklarını dikkate almanı öneririm...

Dediğim gibi yolunuz açık olsun, bilmediklerimizle gelene herzaman muhtacız, baş köşede yerimiz hazır...

Son düzenleme:
  • Ana sayfa
  • Forumlar