Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

iPtv PaneL Degişen dns panel isimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayhhhan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
insanlar bir tezi savunuyorsa onu ispatlamak için deliller sunmak zorundadır yoksa bu açıklama sadece çamur at izi kalsın ibaresinden başka bir şey değildir. ben burada kimseyi savunmuyorum dediğin konuda haklı olabilirsin fakat yeni adresi bende fakat paylaşmıyorumla bu işler olmuyor kaankaya nın verdiği adres ile aktif paneller çalışıyorsa gerisi abesle iştigaldir

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
insanlar bir tezi savunuyorsa onu ispatlamak için deliller sunmak zorundadır yoksa bu açıklama sadece çamur at izi kalsın ibaresinden başka bir şey değildir. ben burada kimseyi savunmuyorum dediğin konuda haklı olabilirsin fakat yeni adresi bende fakat paylaşmıyorumla bu işler olmuyor kaankaya nın verdiği adres ile aktif paneller çalışıyorsa gerisi abesle iştigaldir
Öncelikle yarası olan kocunur ayhhan bey kaldıki kimseye bişey ispatlamak gibi bir amacımda yoktur. Neticede burası bir form sitesi herkes istediğini söylemekte hürdür. Bende hür irademlemle fikrimi söyledem olayın özeti budur. Zaataliniz inanmayada bilir buda sizi bağlar beni değil.

kaankaya3545

Uyduportal Uye
Elite Member

Sen neyin kafasını yaşıyorsun ya da amacın nedir bilmiyorum ama uzaktan da yakından da alakası var hatta ta kendisi..Deneyince o mu değil mi zaten belli olur ama senin ki başka bir durum.Denedin mi ki uzaktan yakından alakası yok diyorsun? Daha önce de uyarıldın,aynı tavıra devam ediyorsun,kim deli kim akıllı kim başka bişey herkes denedikten sonra karar versin.

Daha önce bu paneli tecrübe eden arkadaşlar,bunları deneyin bakalım gladio (python) mudur değil midir?

kaankaya3545

Uyduportal Uye
Elite Member
Öncelikle yarası olan kocunur ayhhan bey kaldıki kimseye bişey ispatlamak gibi bir amacımda yoktur. Neticede burası bir form sitesi herkes istediğini söylemekte hürdür. Bende hür irademlemle fikrimi söyledem olayın özeti budur. Zaataliniz inanmayada bilir buda sizi bağlar beni değil.

Genel konuşmuyorsun,paylaşım özelinde yorum yapıyorsun yeni adresi paylaşanlar için de bir deli taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor diyorsun..Bu ne demek?Herkes hür iradesiyle fikrini söyleyebilir ama bu başkasının hak sınırına girene kadardır.Kimseye sataşmadan yorum yapıcaksan yap yoksa ortalığı karıştırmak için paylaşım yapanlara sataşma..

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sen neyin kafasını yaşıyorsun ya da amacın nedir bilmiyorum ama uzaktan da yakından da alakası var hatta ta kendisi..Deneyince o mu değil mi zaten belli olur ama senin ki başka bir durum.Denedin mi ki uzaktan yakından alakası yok diyorsun? Daha önce de uyarıldın,aynı tavıra devam ediyorsun,kim deli kim akıllı kim başka bişey herkes denedikten sonra karar versin.

Daha önce bu paneli tecrübe eden arkadaşlar,bunları deneyin bakalım gladio (python) mudur değil midir?

00:1A:79:11:1f:e3

00:1A:79:03:9f:68
Bu panelin yenisini versem saniyesine patlayacak çünkü panel sahibi aramızda sağolsunlar bizler çalışıyoruz onlarda boş durmuyor. Şimdilik gizli kalsın sezon başlayacağına yakın üyeleri zaten sızdıracaklar nete.
senin bu mesajimdan sonra bu paneli paylasman ne kadar manidarsa benim mesajimda o kadar manidar kaankaya3545

kaankaya3545

Uyduportal Uye
Elite Member
senin bu mesajimdan sonra bu paneli paylasman ne kadar manidarsa benim mesajimda o kadar manidar kaankaya3545

Senin mesajın manidar falan değil,saçmalayıp duruyorsun,adresin dogru oldugunu bildigin halde yaniltici sekilde yorum yapip bi de ustune paylaşım yapanlara bu şekilde konuşamazsın,burasi paylasim yeri paylasimlardan rahatsiz oluyorsan ortalığı karıştırmak yerine defolup gidersin..Yönetime bildirdim zaten senin gibi sürekli ortalığı karıştırmaya çalışan paylaşım yapanlara sataşan birini tutacaklarsa ben daha burada paylaşım yapmam,her turlu her yerde paylasiriz zaten senin gibi tiplerin olduğu yerde yapmayız olur biter..

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Senin mesajın manidar falan değil,saçmalayıp duruyorsun,adresin dogru oldugunu bildigin halde yaniltici sekilde yorum yapip bi de ustune paylaşım yapanlara bu şekilde konuşamazsın,burasi paylasim yeri paylasimlardan rahatsiz oluyorsan ortalığı karıştırmak yerine defolup gidersin..Yönetime bildirdim zaten senin gibi sürekli ortalığı karıştırmaya çalışan paylaşım yapanlara sataşan birini tutacaklarsa ben daha burada paylaşım yapmam,her turlu her yerde paylasiriz zaten senin gibi tiplerin olduğu yerde yapmayız olur biter..
kimsin len sen kac kurusluk adamsin hadini bil cok istiyosan kendin defolup gidersin.Ağzını topla tepemin tasını attırma

Son düzenleme:

gökhan46

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kaankaya usta emeğine sağlık bende çalışmadı stb de niye acaba

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sen anlama özürlü kıt beyinliysen ben sana bişey yapamam mesajı g...tünden okuyup anlayacağına adam gibi okursan bu panelin gladio ait olmadığını anlarsın ama sende o kapasitenin olduğuda meçhul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar