Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

iPtv PaneL Degişen dns panel isimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dessas25

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Arkadaşlar merhaba.umuti1975 isimli arkadaşımızın size selamı var.Kendisi benim arkadaşımdır.Bu forumu bana tavsiye eden ve üye olmamı sağlayan kendisidir.Son günlerde başına talihsiz bir olay gelmiş hesabı ele geçirilmiş bilgisi olmadan yasaklı paylaşım yapılmış.Hesabı banlanmıştır.Hesabına hiçbir şekilde müdahele edemediği için size bir mesaj yayınlamamı rica etti.Bende elçi olarak mesajı aynen kopyala yapıştır yapıyorum.
Arkadaşlar merhaba.Sizden mesajlarınıza ve isteklerinize cevap veremediğim için özür dilerim.Bunun sebebi hesabımın usta2017 isimli yöneticimiz tarafından banlanmasıdır.Banlanma sebebim ise hesabımın başkası tarafından ele geçiriilip iptv satışı yapmak için kullanılmasıdır.Bu kalıcı ban sebebidir.Ben bunu biliyorum.Ama paylaşımı yapan ben değilim.Banlanacağımı bile bile ben bu paylaşımı neden yapayım.İşte ben bir haftadır bunun mücadelesini veriyorum.Bunu ben yapsam niye uğraşayım.Çok defa mail atmama rağmen olumlu yada olumsuz hiçbir cevap alamadım.Yıllardır çeşitli forum sitelerinde aynı kullanucı adıyla paylaşım yaparım sahtekar olsam zaten aynı kullanıcı adını kullanmam.İptv satmak gibi bir niyetim olsa bunu bunu çoktan belli ederdim.Beni banlayan usta2017 isimli yöneticimize soruyorum banlamadan önce bir mesaj atmazmı insan hesabınızdan yasaklı paylaşım yapılıyor siz değilseniz şifrenizi değiştirin diye.Yok direk ban.Geçmişime bir bak öyle bir niyet varmı bir araştır önce.Ben forumda yeni bir üye değilim yıllardır bu forumdayım son birkaç aydır aktif paylaşım yapıyorum forum üyelerinin bana gönderdiği tüm mesajlar cevap veriyorum herkese yardımcı oluyorum.Başka bir hesap açıp girmek benim 5 dakikamı alır.Ama bu benim prensiplerime ters.Kapıdan kovulup bacadan girmek gibi bir şey bu.Ben tekrar kapıdan girmek isterim olmayacaksa varsın olmasın.Ama bu forum bana çok şey katmıştır benim için önemi büyüktür.Yönetime attığım son mesajdada forum üyeliğimin sonlandırılmasını talep ettim.Ama gene cevap yok.Sürekli aktif görünüyorum.Sizde zannediyorsunuzki ben görüyorum bile bile cevap vermiyorum.Yok öye bir şey.Hesabıma hiçbirşekilde müdahele edemiyorum şifremi değiştiremiyorum.Sizin ve forum yönetilerimizinde başına gelebilir böyle bir şey biraz empati kurun siz olsanız hesabınız için mücadele etmezmisiniz.İşin özü bu.Ha bu mesajımda hemen silinebilir bilemiyorum bunu yayınlayan arkadaşımda banlanabilir yardım ve yataklıktan.Sizden hakkınızı helal etmenizi istiyorum.Belki dönemeyebilirim.Tüm bu yazdıklarımın ışığında bana destek olmak isterseniz usta2017 isimli yöneticimiz banlamıştır beni ona kırgınlığım yoktur ama biraz araştırıp ona göre işlem yapmasını isterdim.Hoşçakalın.
umuti1975
banın kaldırıldı gecmiş olsun...iy, forumlar

dessas25

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Teşekkürler.Bende güçlü bir şifre koydum.Birdaha böyle bir olayla karşılaşmam inşallah.Paylaşımlara devam.Sayenizde moralim düzeldi.Tekrar teşekkürler..
Sen hesabının ele geçirildiğini mi düşünüyorsun usta? Seni banlayan yönetici sana kanıt sundu mu? Yada sen yapmamış olduğun paylaşımı gördün mü?sözde reklam yapmışız ya. Hani nerede bu reklam?

umuti1975

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar