• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Dmoza Eklenen Sitelerin Size Getirdiği Avantajlar

beyazkiller

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Katılım
12 Ağu 2018
Mesajlar
134
Tepkime puanı
5,188
Puanları
143
Yaş
26
Konum
Amsterdam
merhaba arkadaşlar kendimde webmasterlik ile alakadar olduğum için bu konuyu açmak istedim.
öncelikle sitenize dmoza onay gönderdiğinizde dmoz bunu onaylarsa siteniz bu siteniz için önemli bir referans olup marka PR değerinizi yükseltecektir.
bu bakımdan hizmet verdiğiniz sitenizin istediğiniz kelimede googlede bir nebze de olsa yükseldiğini kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.
ve bu hizmet sitenizin alexa değerlerinin düşmesinde de önemli bir rol oynar alexa değeri nedir alexa değeri sitenizin dünya sıralaması diyebiliriz. alexa değeriniz ne kadar düşük olursa sitenize o kadar fazla hit geliyor demektir. bu yüzden dmoz gibi referans alabileceğiniz dizin sitelerine kendi siteleriniz ile başvuru yapmanız siteniz için + bir değerdir. sürç-ü lisan ettiysek affola tamamen kendi bilgi birikimimden derlediğim yazımdır. hiçbir yerden alıntı değildir
 
Üst