Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Alakasız Katagorisiz Konular

Fikrimi Söylemek Istiyorum

competan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaslar burada herkes bazi linkler sunuyor bunu kirin
sunu kirin burada ne bileyim 50 link var kirmalik
ama kimse kirdigi bir linki burada sunma cömertligi yapmiyor
üye olduk gold üyelik ldik ama bir faydasi yok
fazla bir seyler yazmak istemiyorum ama herkes kendine müslüman
kac gündür forumu takip ediyorum
bir allahin kulundan bir kirik bir portal verilmemis
herkese iyi aksamlar

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Competan Usta kiran yokki, paylassin, artik eskisi gibi leblebi olay bitti, ha gold üye olarak zaten farqin usta yardimci oluyor. bazen bazi seyleri basklarindan bekleyecegine kendin neden ugrasmiyorsun,... herkes bu isi dogusdanmi biliyor .. forumda bir sürü combo bir sürü aciklama var , isdersen sende ögrenirsin.
ben gayet memunum
Saygilarimla..

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Öncelikle forum kurallari geregi acacak olacaginiz konularinizi ilgili baslikli konularda acmak ( kirliligi önlemek amacli ) oldugu icindir.
bu konu misal dns paylasimlarimda olmaz Alakasiz konularda yazabilirsin veya yardim destege
olani zaten bir cok kisi paylasiyor her sekilde her konuda daha ne bekliyorsun veya beklentin neler
veya eksigin nedir de bu fikire kapildin cözemedim ama bu kadar uye ve paylasimcilar hergun yararlaniyor
birseylerden ama ben bunu istiyorum bu olacak o kadar der gibi bekleme tabiki
isteyen istedigini paylasip alirsin olay budur heryerde.

Not: gold ve vip paylasimlari bölumlerini goldlar uyeler deil goldlar gorebilir ve burada
paylasinlar her konu hic bir yerde firmalarin bile elde edemeyegi seylerle dolu
hatta vipler destek amacli gold bolumune linkler sunmakra temiz piyasada olmayan
uzun vadeli buna karsin sikayet edeiyorsan problem sende usta

Son düzenleme:

Darkline

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşın birazda haklı tarafı var ama adam para veriyor sonuçta arada bir kırılmışları verin yahu :) gold falan bilmem ama para vermişse bıraz kıyak geçin verenlere ne olacak dünya malı dünyada kalır :)

F

farqin

Guest
usta gold üye oldum her sey ayagıma gelecek diye bir sey yok ve öyle bir idda da bulunmadık burde gold vip yada normal uye her kes her seyden oyle yada böyle faydalanıyor ha diyorsan ki her kes kırıp ben gold oldum bana atsın ayrıcalıgım var yok oyle bir şey burde her uye bizim icin aynı degerde dir bu gold olmus vip olmus normal uye olmus hepsi bizim icin aynıdır zaten gold uyelere verdiğimiz destek ortada senin kırman icin ayrıca sana pro verdik sen yapamıyorsan bizim yapacagımız bir sey yok. iyi forumlar

dembaba

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaslar burada herkes bazi linkler sunuyor bunu kirin
sunu kirin burada ne bileyim 50 link var kirmalik
ama kimse kirdigi bir linki burada sunma cömertligi yapmiyor
üye olduk gold üyelik ldik ama bir faydasi yok
fazla bir seyler yazmak istemiyorum ama herkes kendine müslüman
kac gündür forumu takip ediyorum
bir allahin kulundan bir kirik bir portal verilmemis
herkese iyi aksamlar

s.a arkadaşım söylediklerinize katılıyorum gerçekten çok gold üye var özel üyeler var ama paylaşım yapan bir elin sadece bir parmakları sayısını geçmez. ama şunuda belirteyim bu paylaşım yapan 5-6 arkadaşta olmazsa kimsenin bir şeyler sunduğu paylaştığıda yok.... ALLAH o arkadaşlardan razı olsun onlara çok teşekkür ediyorum. saygılar.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadasim gold üyelik zaten bir sürü avantajlari var, ki zaten kiranlarda gold üyelerle paylasacak diye birsey yokki, kaldiki ortada kiralan bir bardak yok..zaten hepsi paylasiliyor, sen ben o su bu da tasiyor sonucu m.alumunuz.kardesim bir sürü combo sunuliyor bir sürü dns agzinami tutacakalar yemen icin . kusura bakmayin ama birazda kendiniz ugrasin combolari bosuna vermiyoruz.

cılgın

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
competan kardeşim aslında bu forumda ama dns ama panel çözmek icin okadar cok bilgi ve arac varki..
iyi bi gözlemle bir cok bilgi edinip hic bir bilgiye hakim olmadan bile cok kolay bir şekilde dns ve panel
kırabilirsin..kimseden bi yardım bile almadan emin ol.. yanlız biraz sabır ve azim göstermen yeterli..
bu konula alakalı konuları iyi bir gözle incelersen bir cok tüyo bulur bunları kendin degerlendirip
gereken neticeyi alırsın..emin ol..:);)

texas

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Forumda yerli paneller ve yabanci paneller diye iki konu basligi var ve burda paylasilanlarin yüzde sekseni user ve pass i ile birlikte verilmis.
Daha ne olsun anlamiyorum kendinize özel panelmi istiyorsunuz?
Kirilan panellerin ömrü uzun olmuyor paylsildiginda bir iki saat icinde patliyor fakat verilen user pass öernginden yola cikarak kendinizde bulabilirsiniz forumda hersey mevcut zaten.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
:) hocam Burda verilen hiç bir panel senin gold iptvin kadar olamaz en fazla bir hafta izlersin başkasının satın aldığı hesabini kendi hesabın zaten var. Gold üyelikte zaten herşey hazır beceremeyen için hazır yazılım veriliyor size gerisi sizin yetenek ve bilginize kalıyor .

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
@competan kardeşim sana hiçbir yerde bulamayacağın yazılımı hediye ettik. nasıl kullanacağını da uzun uzun yazdım. örnek bir dns verdim kırman için. nasıl bir combo dosyaya ihtiyacın olduğunu anlattım. artık hala yapamıyorsan biraz da suçu kendinde ara bence

Son düzenleme:

Akiff

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
@competan forumda panel kırma ile ilgili bir sürü konu var.ben normal üyeyim öğrenebiliyorsam seninde öğrenmen lazım.eğer zor geliyosa gold üyelere ayrıyetten @sahbaz ustanın yapmış olduğu yazılım veriliyor ama sen değerlendirmiyorsun.eğer bunların hiç birini yapmıyacaksan niye gold üye oldun.

• Ana sayfa
  • Forumlar