Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Önemli Gold Üyelik Yeni Yapılandırma

simsek675

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hayırlı olsun sitemiz için, günlerdir söyleniyordu gold üye olun ( 3 ay 40 tl ) ve avantajlardan faydalanın diye. Ben iyi ki zamanında gold üye olmuşum ve heleki panel hacker prog.... varya; ancak kullanan değerini bilir.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hurzati ustanin sorusu gibi bende kendime aşarak bir abes soru sorucam, ben mesala mevcut olan üyeliğimi 1 sene uzattim diyelim (uzattim da) bu durumda ne olacak , biliyorum soru biraz kendini aşdi ama bilgilendirme olursa belki sevap olur :)

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Hurzati ustanin sorusu gibi bende kendime aşarak bir abes soru sorucam, ben mesala mevcut olan üyeliğimi 1 sene uzattim diyelim (uzattim da) bu durumda ne olacak , biliyorum soru biraz kendini aşdi ama bilgilendirme olursa belki sevap olur :)

@Eray09 , Usta 5 Nisana kadar alınan , yenılenen tüm gold uyelıkler , GOLD SUPER. 5 Nisandan sonra yenilemek veya yeni Gold uye alacakalr sınıflara ayrılacak paket istegıne göre ayrılcak. Gold uyelık yenıleyen ve yenı gold uyelık alan herkes şuan GOLD SUPER.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yani demen şu ki ben yada mevcut gold üyeler devamli uzattiği ( uzattim) sürece üyeliklerini ( üyeliğimi) ki bu ben burda (siz oldukca taabiki) sürep gidecek..
anladim bu.. Yoksa yalnişmi anladim ?

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
yani demen şu ki ben yada mevcut gold üyeler devamli uzattiği ( uzattim) sürece üyeliklerini ( üyeliğimi) ki bu ben burda (siz oldukca taabiki) sürep gidecek..
anladim bu.. Yoksa yalnişmi anladim ?

Sen şimdi 5 nisana kadar uzattın Sen GOLD SÜPER , Fakat Şuan GOLD SUPER oldugun için var sayalım gold suren doldu , Pakete göre uyelık satın alabılırsın. Önemli olan şurası 5 Nisan Pazartesı Gününden Önce Eğer Gold uyelık alırsanız veya Mevcut GOLD paketinizi uzatırsanız her şekılde GOLD SUPER paketindesiniz. 5 Nisandan sonrakı her satın alım paketlere ayrılacaktır. Kilit 5 Nisan olayı

Jack

Onursal Üye
Onursal Üye
Aslinda ozeti su arkadaslar uyelerimizin ihtiyacina gore uyelik sistemi olusturmaya calisdik. sadece iptv isteyen, sadece gold olmak ozel bolumlere girmek isteyen, sadce panel hackere sahip olmak istiyen, veya tumune sahip olmak isteyen arkadaslara isteklerine gore uyelikler hazirlamis olduk. Bu sekilde istiyaci olmadigi kullanmadiklari seylere ekstra para odemelerinin onune gecme amacli bir yapilandirma ve daha cok kitleye ulasmayi hedefliyoruz.
mevcut goldlar super gold olarak kalacak. Gold super fiyatlarinda su an icin bir fiyat artisi olmiyacak. Ama suanda mevcut bir kampanyamiz var bu 5 nisana kadar devam ediyor
Umarim aciklayici olmusdur
aslinda ozeti su diye basladigim konuya roman kadar yazmakdada ustume yok :D
iyi forumlar

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bilgilendirmen icin tskler. elimizden geldikce maddi ve (gold uye olarak) manevi yardimiz eksik olmaz inşallah ALLAH in izniyle.. ha bes kuruş ha 6 kuruş fark etmez ..
size kolay gelsin..

peoplenet

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Yeni uygulama hayırlı uğurlu olsun

hhbas55

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Herkes için hayırlı olsun

temmuz

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bazıları bu yeni projeyi belki teşvik gibi algılayabilir ama bana göre hiçte öyle değil. Bence tam tersine bir baskı, bir sıkıştırma oluyor ve şahsen bu tür şeyler bende hep olumsuz etkiler yapar, tepki vermem sonuçlarına yol açar. Konu ile ilgili olarak şu an için (veya şimdilik) açık tepki göstermeyen başka fikir ve duygudaşımın olduğunuda düşünüyorum. Bunlar ilerleyen zaman içerisinde muhtelif tepkileriyle ortaya çıkabilirler.
Böyle bir adım atılmadan keşke biz Gold üyelerede danışılsaydı, fikirlerimiz alınarak bunlarda değerlendirilseydi. Belki tepkiler olacaktı ama mutlaka ilginç ve olumlu anlamda değişik fikirlerde ortaya çıkacaktı.
Neyse, karar alınmış ve uygulanması için düğmeye basılmış, hayırlı olsun.
Bu arada yeni uygulama ile ilgili olarak somut bir değişiklik önerisi yapmak istiyorum. Gold üyeliklerde 4 kategori çok fazla ve yeterince adil değil, cazibeside çok yok. Bence 3 kategori yeterlidir ve temel Gold üyelikte (Classic'ti herhalde) dahil, bütün kategorilerde IPTV Panel Üyeliği mevcut olmalıdır. Bu durumda herhalde Gold Silver üyelik gereksiz hale gelecektir (Zaten nedir bu dilmize çevirirsek Altın Gümüş üyelik isimlendirme garabeti). Geriye düşünülen/düşündüğünüz fonksiyon ve avantajlarıyla 3 Gold Üyelik kategorisi kalacaktır ki zaten rasyonel olanda budur.
Kolay gelsin.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Bazıları bu yeni projeyi belki teşvik gibi algılayabilir ama bana göre hiçte öyle değil. Bence tam tersine bir baskı, bir sıkıştırma oluyor ve şahsen bu tür şeyler bende hep olumsuz etkiler yapar, tepki vermem sonuçlarına yol açar. Konu ile ilgili olarak şu an için (veya şimdilik) açık tepki göstermeyen başka fikir ve duygudaşımın olduğunuda düşünüyorum. Bunlar ilerleyen zaman içerisinde muhtelif tepkileriyle ortaya çıkabilirler.
Böyle bir adım atılmadan keşke biz Gold üyelerede danışılsaydı, fikirlerimiz alınarak bunlarda değerlendirilseydi. Belki tepkiler olacaktı ama mutlaka ilginç ve olumlu anlamda değişik fikirlerde ortaya çıkacaktı.
Neyse, karar alınmış ve uygulanması için düğmeye basılmış, hayırlı olsun.
Bu arada yeni uygulama ile ilgili olarak somut bir değişiklik önerisi yapmak istiyorum. Gold üyeliklerde 4 kategori çok fazla ve yeterince adil değil, cazibeside çok yok. Bence 3 kategori yeterlidir ve temel Gold üyelikte (Classic'ti herhalde) dahil, bütün kategorilerde IPTV Panel Üyeliği mevcut olmalıdır. Bu durumda herhalde Gold Silver üyelik gereksiz hale gelecektir (Zaten nedir bu dilmize çevirirsek Altın Gümüş üyelik isimlendirme garabeti). Geriye düşünülen/düşündüğünüz fonksiyon ve avantajlarıyla 3 Gold Üyelik kategorisi kalacaktır ki zaten rasyonel olanda budur.
Kolay gelsin.

Sevgili ustad @temmuz , düşünce, tecrübe ve bilgeliğine dayanarak yapmış oldğun yorum için teşekkür ederiz. Biz yönetici arkdaşlarla bu konuyu aramızda günlerce değerendirdik artı ve eksisini çok konuştuk. Uygulama Henuz aktıf olmadı yanı şuan sadece GOLD SUPER aktif. Yazdıklarınızı dikkate alarak yeniden değerlendirme yapabiliriz. Sizlerin Görüşleri çok önemli ve çok değerlidir. Saygılarımla

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaslar amacimiz bence su bu olmamali3-5 kuruş a takilip kalirsak bu site ayakda kalmaz. onun icin bazen taşin altina elimize sokmamiz gerekli. asil tartisilacak nokta ne biliyormusunuz, bence vip üyeliklerin hepsine iptal etmek. vip nedir arkadaş,viplerin yaptiklarini goldlar daha fazlasiyla yapiyor. öncelikle bence bu virusu temizleyin VIP üyeliği kaldirin.. Ne faydasini Gördünüz ??

Laf ile peynir gemisi yürümez

Son düzenleme:
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular