Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

iPtv PaneL ✅ iPTV Panel Adresleri 2023• YERLi PANEL •☪️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizsena

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ben paralı İPTV'ye katılmak istiyorum. Satıcı çok ama hangi panelleri sevdiklerini bilmiyorum. Türkiye'de yayın yapan paneller ve satış iletişimlerini paylaşacak olan var mı?
Bcizane fikrimi söyliyeyim.Piyasada çok ıptv satıcısı var ancak hiç birine güvenme derim.Çünkü bu bir yayın işi.bu yayın içinde çeşitli cihazlar gerekir,bunları yapan kişi daha sonra aylık 500 euro ya kiraladığı panellerle sadece 100-200 kişilik bir yayın yapabilir.Bu nedenlede kota dolduktan sonra bunlar hala satışa devap ettiklerinden tabiki bağlantı alamama sorunu başlar ve size internetiniz sorunlu olduğu söylenerek muhatap bulamazsınız,bunlar genelde yabancı ülkelerden bu işi başlayanlardır.Yabancı hat alıp bu işi yapanlarda var tabi.Dikkat ederseniz Bizdede whatsapp üzerinden normal telefonlarını verecek kadar cesurca bu işi yapanlar da yok değil,ancak bu işte çoğunlukla diğer yayıncılardan bayilikalarak bu işi sürdürmeye çalışanları da unutmamak lazım.Bu ip tv işi için yaklaşık 2000-2500 euro cihaz masları var ancak yayının olması için ise aylık en az 500 euro lazım olur o da fazla verimli olmaz.Bu cihazlar Türkiyedede var hatta yurt dışına da satışı yapılmakta.İnternetten inceleyebilirsiniz.Bence 200-300 TL ye bir ip tv yüklü cihaz alıp en azından 1 yıl kotalı ip tv izleyebilirsin.Hem sorumluyu bilirsin ve istersen uydu portallarından yayınlanan url leri girerek gidebildiği yere kadar gidebilirsin.Bir başka yol ise iptv portallarından üyelik alabilirsin,en güvenilir bence bunlardır,şu an da üye olduğunuz bu panelde de sanırım üyelik satışı yapılıyor,benden bu kadar...

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Ben paralı İPTV almak istiyorum. Satıcı çok ama hangi panelleri kullandıklarını bilmiyorum. Şöyle en iyi Türkiyede yayın yapan paneller ve satış iletişimlerini paylaşacak olan var mı?
Kaç aydır bu forumda bir gold üyelik bile almayacak kadar uzak, ortaya birşey atıp tavşan çıkarmaya çalışıyor... Bu forumdakilerin gold üyelik dışında neye ihtiyacı var? Zaten forum iptv panel avcısı yetiştiriyor durmadan...
Bu forumdan 1 adım ötesi yok. Hemen hemen hepsini (panellerin) görebilmekteyim. Bu forumda herkeste paylaşılanlardan görebilmekte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar