Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

nasıl kırılır yardım

yenice062

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Gizli Mesaj
Gizli Mesajı Okumak Görmek İçin Konuyu Beğenip Cevaplamanız Gerekir.
buna benzer panelleri nasıl kırabiliriz yardım edebilecek olan varmı bazı yerde ücretli die okudum ücretsiz olarak yardım edecekleri bekliyorum lütfen yardım

kimurban

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Öncelikle bu tür paneller şimdilik sentry mba ile kırılıyor gerekli olan yazılım bu dur. (Farklı Yöntemler mevcut benim kullandığım yöntem bu olduğu için yazıyorum farklı yöntemler hakkında da bir çok bilgiye ulaşabilirsin forumda arama yaparak.) Sentry mba ile ilgili forumda bilgiler mevcut hatta nette o kadar çok kaynak var ki içerisinde boğulacak gibi olabilirsin...

Şimdi diyelim ki her şeyi hallettin bu seferde o panel için sentry mba için bir config bulman veya yapman lazım config de bulunduktan sonra güzel bir combo bulman lazım yazılım ile taramak için tabi combo içerisinde o panele ait şifre yoksa boşuna zaman kaybı olacaktır...

Şifre çözmek biraz şansına kalmış durumda çok sabredip bir tane bile çıkmazken şanslı bir comboda onlarca hesap çıkabilir Umarım merak ettiğin konu için bir nevi bilgilendirebilmişimdir.

Jack

Onursal Üye
Onursal Üye
*** Gizlenmiş İçerik alıntılanamaz. *** buna benzer panelleri nasıl kırabiliriz yardım edebilecek olan varmı bazı yerde ücretli die okudum ücretsiz olarak yardım edecekleri bekliyorum lütfen yardım
sentry mba ile galiba. fakat config yazmak lazim panele yani biraz uzun is. vlc ilede bir yontem var sanirsam. forumda cogu paylasim var biraz arastirman lazim

yenice062

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
gerçekten teşekkür ederim iyikide burda bulunuyorum yardımcı oldugunuz için bi nebze fikir sahibi yaptıgınız için teşekkürler

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım