Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Bomba Panel Hacker Gold V1.0 - Şahbaz

Gold v1.0 Programını kullanmayı istermisiniz ?

• Kesinlikle İsterim ..

Kullanılan: 94 81.7%
  • Evet isterim.

Kullanılan: 13 11.3%
  • Bir deneyelim .

Kullanılan: 8 7.0%
  • Bu konularda bilgim yok ..

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arabade

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hocam sen bızı bıraz daha tanı sonra yenıden gorusuruz. Bilmediğin eksik birşeyler var cünkü. 3 Aylık en basıt iptvciyim dıyenelrde 50 tl bir kere gorusurusun bırdaha muhattap bulamazsın sen 50 tl ye hem cccam alıyorsun onlarca paylaşım ve yazılım kusura bakmayın 50 tl yı bu hızmete bu anlayısa cok fazla gören içinde fesatlık bedavacılık ararım. Saygılarımla
++

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hocam sen bızı bıraz daha tanı sonra yenıden gorusuruz. Bilmediğin eksik birşeyler var cünkü. 3 Aylık en basıt iptvciyim dıyenelrde 50 tl bir kere gorusurusun bırdaha muhattap bulamazsın sen 50 tl ye hem cccam alıyorsun onlarca paylaşım ve yazılım kusura bakmayın 50 tl yı bu hızmete bu anlayısa cok fazla gören içinde fesatlık bedavacılık ararım. Saygılarımla
Kardeşim beni yanlış anlama.Ben kendi adıma söylemedim.Yani bu ücret bazılarına fazla gelebilir manasına kullandım o kelimeyi.Yani birazda ucuz olmuş olsa daha çok üye bulunabilir demek istedim..Yani sürümden kazanmak misali...Eğer yanlış anlaşıldıysam kusura bakma...
Peki programın full verilmesi mümkün olamazmı acaba...

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Kardeşim beni yanlış anlama.Ben kendi adıma söylemedim.Yani bu ücret bazılarına fazla gelebilir manasına kullandım o kelimeyi.Yani birazda ucuz olmuş olsa daha çok üye bulunabilir demek istedim..Yani sürümden kazanmak misali...Eğer yanlış anlaşıldıysam kusura bakma...
Peki programın full verilmesi mümkün olamazmı acaba...
usta gold üyeliğin devam ettikçe yazılımı kullanabilirsin. 3 ayda bir lisans yenileriz

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Bunu yapimci ustamiz daha net cevaplar. Lakin ticaretinde degiliz bu isin site giserleri karsilansin kaynagimiz vs olsun yetiyor bize hem site vds de hem iptv vds iki ucret aylik oduyoruz. Soyledigim gibi full olmasi zaten mantiksiz ve satisa ggiriyor yinede sin soz @sahbaz ustanindir

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Bunu yapimci ustamiz daha net cevaplar. Lakin ticaretinde degiliz bu isin site giserleri karsilansin kaynagimiz vs olsun yetiyor bize hem site vds de hem iptv vds iki ucret aylik oduyoruz. Soyledigim gibi full olmasi zaten mantiksiz ve satisa ggiriyor yinede sin soz @sahbaz ustanindir
usta yazılımı satmak isteseydik zaten satardık. biz gold üyelere bu yazılımı extradan hediye olarak veriyoruz. bir hafta önceye kadar zaten böyle bir şey vermiyorduk. ona rağmen arkadaşlarımız siteye destek olmak için gold üye oluyorlardı. biz yazılımı daha yeni vermeye başladık. amaç siteye destek olmaksa zaten böyle pazarlıklara gerek yok

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
@Reis kardeş paypal ödemelerine sen bakıyorsun herhalde..Adresi verirsen ödeme yapalım bizimde bir katkımız olsun.

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar paypal ile ödeme yapıldı..Bilginize

Kniv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bizler üvey evlatmiyiz Sahbaz ustam,maksat paylasmak degilmidir,su programi versenizde bizlerde faydalansak.!

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Bizler üvey evlatmiyiz Sahbaz ustam,maksat paylasmak degilmidir,su programi versenizde bizlerde faydalasin!
Kimse burda uvey evlat degil cumlelerini duzgun kur. Uvey evlat olsaydin uye dahi olamazdin. Bizler uvey evlatmiyiz emek veriyoruz. Onlarca bilgilerden faydalanirken ayrica ucretli veya ucretsiz paylasimlar yapilan sitenin yonetimine saygi duyman gerekir !!!!

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Bizler üvey evlatmiyiz Sahbaz ustam,maksat paylasmak degilmidir,su programi versenizde bizlerde faydalansak.!
hocam forum normal üyeler için de dünya kadar paylaşımla dolu. ücret ödeyip bize destek olan arkadaşlara ufak bir jest yaptık o kadar

Kniv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Kimse burda uvey evlat degil cumlelerini duzgun kur. Uvey evlat olsaydin uye dahi olamazdin. Bizler uvey evlatmiyiz emek veriyoruz. Onlarca bilgilerden faydalanirken ayrica ucretli veya ucretsiz paylasimlar yapilan sitenin yonetimine saygi duyman gerekir !!!!

Sevgili Reis hocam,ben burda bir saygisizlik yapmadim ve asla yapmam benim yasam anlayisima ters bir durum,
eger ironi anlayisiniz saldirganliksa sorun degil uyeliktende atabilirsiniz.Burasi paylasimla ilgili bir site oldugu icin kücük bir ironi yapmak istedim,ister paylasirsiniz ister paylasmazsiniz yada burdanda atabilirsiniz sorun degil,sevgilerimle.!

Kniv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
hocam forum normal üyeler için de dünya kadar paylaşımla dolu. ücret ödeyip bize destek olan arkadaşlara ufak bir jest yaptık o kadar

Eyvallah Sahbaz ustam saygi duyarim,ayrica tavirli yaklasimin icinde ayrica tesekkür ederim,saygilarimla.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular