Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Uydu Frekans Listeleri
  • Uydu Haber Ve Gelişmeler
  • Uydu Frekans Listeleri

Önemli Spor Kanalı Şirketinden Büyük Atak.

delucıa12

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye

Bilindiği üzere spor kanalı 1-2-3 İllegal kullanımla mücadele etmek için çalışmalar yapıyor
Yenı uygulamaya koydukları sıstem sanırım ıptv kullanıcıları ve bu tur illegal yayınları kullanan
arkadaşlara başlarına dert açacağına benziyor uygulama ne mi;
Spor Kanalı platform spor kanallarını illegal yoldan yayınlayan ıptv satıcıları ve sıtelerı
ve buna baglı olan programları kendilerine ihbar edilmesi durumunda puan sistemi gerçekleştirdi.
2016 yılının şubat ayından itibaren sisteme koyacağı uygulamayı ihbar eden kişi ile sürekli irtibat
halinde olup yayın yapan kişi ve kişilerin yayını yaptığı onaylanırsa ihbar eden kişiye
ücretsiz 3 aylık Spor kanalı aboneliği hediye verilicek anlaşılan o ki ikinci yarıyı illegal yoldan
izleyen arkadaşlar çok zor durumda kalıcak.

NOT = ALINTIDIR.

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bu tür asparagas şeylere inanılmaz kendileri resmi site ve ya kanaldan vermedikleri sürece . Haberi bozan tek şey spor kanalı paketi vermeleri bir zamanlar nasıl kırmızı simgeyle üstüne düştülerse gerekirse aynısını yaparlar ama spor kanalı vermekle falan imajını ve prestijini yerlere düşürmezler . Ayrıca o yayını verenlerin 80%i Avrupada oralara da giriş izni yok Diginin boş bir haber

delucıa12

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bu tür asparagas şeylere inanılmaz kendileri resmi site ve ya kanaldan vermedikleri sürece . Haberi bozan tek şey spor kanalı paketi vermeleri bir zamanlar nasıl kırmızı simgeyle üstüne düştülerse gerekirse aynısını yaparlar ama spor kanalı vermekle falan imajını ve prestijini yerlere düşürmezler . Ayrıca o yayını verenlerin 80%i Avrupada oralara da giriş izni yok Diginin boş bir haber

Banada boş bi haber geldi zaten alıntı yaptım gezinirken dikkatimi çekti ayrıca böyle bir şey olsa bile ben şahsım adına bunu kendi kanallarından ve anasayfalarından yayınlıcaklarını düşünmüyorum benim fikrim.

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Banada boş bi haber geldi zaten alıntı yaptım gezinirken dikkatimi çekti ayrıca böyle bir şey olsa bile ben şahsım adına bunu kendi kanallarından ve anasayfalarından yayınlıcaklarını düşünmüyorum benim fikrim.
teşekkürler haber için kardeş sana bir şey dediğim yok ki emeğine sağlık . Gerçek dışı bir şeydir söylentimi desek ve ya başka birşey bazı siteler uydura bilir reyting amaçlı çok adam girip okusun falan filan bizde bi tek spor kanalları Amerika Almanya ve diğer ülkelerin dev kanallarını yayın yapanlar var kendi ülkelerinde yapılsa onlara yapılırdı zaten :D Dünya ülkelerinde bu iş sadece bi hobi gibi görüyorlar bu kadar ciddiye alınan tek biziz belkide

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Uydu Frekans Listeleri
  • Uydu Frekans Listeleri