Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Süpriz STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uygar33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
çok teşekkür ederim güzel ve hızlı olduğu kadar götüntü net . Ben ilk açtıgımda her hangi bir kanalda her şey güzel kanal değiştirdiğim zaman ses kayboluyor acaba bendemi sorun anlayamadım.
ustam bendede aynı sorun devam ediyor umarım bir sonraki güncellemede bu sorunuda halledersiniz yeni versiyonla sayenizde gerçekten açılmayan panellerde artık açılıyor ellerinize emeğinize sağlık.

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
ustam bendede aynı sorun devam ediyor umarım bir sonraki güncellemede bu sorunuda halledersiniz yeni versiyonla sayenizde gerçekten açılmayan panellerde artık açılıyor ellerinize emeğinize sağlık.
hocam programda böyle bir sorun yok. çektiğim videoyu izlediysen orada sorunsuz çalıştığını görmüşsündür. Ayrıca şu anda yüzlerce kişi yazılımı kullanıyor. sadece 2-3 kişi bu sıkıntıyı yaşıyor. bilgisayarınızda bazı eklentiler vs. eksik olabilir

jonnhyvolkan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ellerinize emeginize saglık teşekkürler usta

by_ido_03

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sahbaz usta oncelikle senden allah razi olsun bu forumfa nerdeyse imkansiz isleri basariyorsun gercekten yurekten tebrik ederim uygulama cok guzel olmus tam aranan yazılım yanliz bazi arkadaslar kanal degistirdiginde sesin gittigini belirtmisler ayni sorun bendede var pcye butun codecleri falan kurdum yine olmadi arkadasimin pcye kurduk ayni sorun ondada var biz cozemedik belki vardir bir eksigi tekrardan ellerine saglik tesekkur ederiz calismalarin icin

alican179

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
sahbaz usta emek verip böyle güzel bir player yapyığın için allah senden razı olsun teşekürler
her zaman olmasada bazen kanal degiştirince ses gidiyor bunun dışında her şey mükemmel bilgin olsun diye yazıyorum saygılar sağ olun

cbaran21

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ses sorunu için pc de netur eklentiler eksikolabilir sizce usta bütün sürcü diriverleri güncel bende windows 10 yüklü sahbaz tesekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular