Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

iPtv PaneL ✅ STB Stalker Portale Emu Mac Adresleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nafi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
acamadiginiz panel hangisi bir örnek verirmisiniz bir seyin denemesini yapacam
Kardeşim kusuruma bakma mesajını yeni gördüm, işte sözünü ettiğim panel daha önce tv box ile stb emu,da sorunsuz
izliyordum ama şimdi ne yaptımsa olmuyor, ben rainmaker kardeşimizden aldığım paneli şimdi hatırlamıyorum,
ben sana en beğendiğim paneli yazayım bir de sen dene, Stalker Portal Player ile sorusuz çalışıyor ama stb emu açmıyor...
her iki adres aynı inşallah bir çıkar yol bulursun, sonucu mutlaka buraya yaz ne olursun, şimdiden Kolay gelsin...
Gizli Mesaj
Mesajı Görmek İçin Beğenmeniz Yeterli . Sağ Altta Beğendim Tuşuna Basınız.

pomak22

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Kardeşim kusuruma bakma mesajını yeni gördüm, işte sözünü ettiğim panel daha önce tv box ile stb emu,da sorunsuz
izliyordum ama şimdi ne yaptımsa olmuyor, ben rainmaker kardeşimizden aldığım paneli şimdi hatırlamıyorum,
ben sana en beğendiğim paneli yazayım bir de sen dene, Stalker Portal Player ile sorusuz çalışıyor ama stb emu açmıyor...
her iki adres aynı inşallah bir çıkar yol bulursun, sonucu mutlaka buraya yaz ne olursun, şimdiden Kolay gelsin...
[Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!]

nafi kardes,ben simdi denedim Stalker portal Player ile her iki adreste verdigin mac ile sorunsuz calisiyor,hic bir sorun yok,belki senin PC'de baska bir sorun vardir.

Lanetli

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
[Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!]
dedigin panel stbmeu calismiyor ama stalker player de calisiyor
sebebi ufak bi güvenlik guncellemesi onlar belirli cihazlarda izliyor ve onun guncellemesi yapılmıiş izliyorlar
bizde android stb emu daha o guncellemeyi yapmamiş veya yapamiyor anlaminda
sbt emu de your stb is blocked cal the provider hatası veriyor stb emu yatersiz veye ip ban yemiş yada profil ban yemiş yada orjinal stb emu istiyor bu eskiden beri var örnek aklima gelen pure-iptv de bu sorun var çok
şimdilik yapacak bişey yok gibi ama ilerleyen gunlerde ne olur bilmem benim dedigim pure.iptv aylardir olee
sanırım stb modelle alakali biz butun mac adreslerini mag 250 deniyoruz ama halbuki model olarak 10 20 tane var ama hangisi acar bilmiyoruz kaynak alacagimiz bilgi yok deneme yanılma ile zor o ayarı tutturmak

nafi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
dedigin panel stbmeu calismiyor ama stalker player de calisiyor
sebebi ufak bi güvenlik guncellemesi onlar belirli cihazlarda izliyor ve onun guncellemesi yapılmıiş izliyorlar
bizde android stb emu daha o guncellemeyi yapmamiş veya yapamiyor anlaminda
sbt emu de your stb is blocked cal the provider hatası veriyor stb emu yatersiz veye ip ban yemiş yada profil ban yemiş yada orjinal stb emu istiyor bu eskiden beri var örnek aklima gelen pure-iptv de bu sorun var çok
şimdilik yapacak bişey yok gibi ama ilerleyen gunlerde ne olur bilmem benim dedigim pure.iptv aylardir olee
sanırım stb modelle alakali biz butun mac adreslerini mag 250 deniyoruz ama halbuki model olarak 10 20 tane var ama hangisi acar bilmiyoruz kaynak alacagimiz bilgi yok deneme yanılma ile zor o ayarı tutturmak
İlgilendiğin için çok teşekkür ederim kardeşim, umarım en kısa zamanda bu sorunu ortadan kaldıracak bir çözüm bulunur, iyi çalışmalar dilerim, kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar