Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Alakasız Katagorisiz Konular

Önemli Vedalaşma (onbaşı Terhis Oldu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onbaşı

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Allah'ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Arkadaşlar, ben bu forumda ilk günden beri varım.Forumun yükselmesi için elimden
geldiğince birşeyler paylaşmaya gayret ettim.Yönetici kardeşlerimizde bu gayretin
farkına varmış olmalılarki beni vip üyeliğe layık gördüler,yalnız yanlış anlaşılmak
istemem,benim gözüm vip üyelikte falan değil.Tek arzum böyle güzel bir formun daha
yükseklere çıkması daha çok üye toplaması ve geniş bir kitle tarafından tanınır ol-
masıydı.Bilginin paylaşıldıkça çoğalacağına inandığımdan ne kadar üye sayımız artarsa
bilgi paylaşımınında o kadar artacağını düşünüyordum.Vip üyeliğin bana sağladığı avan-
taj sadece izleyebileceğim forumun paneli üyeliğiydi.İster inanın ister inanmayın ben
nerdeyse hiç denilecek kadar az izlemişimdir o paneli.Anlayacağınız gibi böyle bir
şeyin peşinde değilim.Peki o zaman neden veda ediyorsun diyeceksiniz.Açıklayayım,
Bildiğiniz gibi geçen hafta yönetimin bir açıklaması olmuştu,bu açıklamanın içinde
artık forumda üyelerin kendi yaptığı programları paylaşması yasaklanmıştı.O zaman
bayağı bir üstüme alındım bu açıklamayı.Zira forumda kendi yaptığı programları en çok
paylaşan bendim.Genede sessiz kalıp beklemeyi tercih ettim.Şimdide vip üyeliğimin
sonlandırıldığını görünce anladımki bana şöyle bir mesaj veriliyor.(İyi kötü seninle
bu günlere kadar geldik,ama artık sana ihtiyacımız kalmadı.)Ne yapalım kader utansın.
Kibarca, istersen gidebilirsin mesajıydı bu.Bilemiyorum bir hatammı oldu,öyle olsaydı
uyarılırdım diye düşünüyorum.Bir hata yaptığımıda zannetmiyorum.Her neyse buraya
kadarmış diyelim,Spor Kanalı herşeyin bir sonu vardır.(onbaşı terhis oldu da diyebilirsiniz.)
Arkadaşlar benim her kime en ufak bir hakkım geçtiyse helal olsun.
Lütfen sizlerde bana haklarınızı helal edin.Hoşçakalın.

Hepiniz Allah'a Emanet Olunuz.

arabade

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Benden Yana da bir hakkım varsa helal olsun usta.Çıktığın yolda başarılar diliyorum kal sağlıcakla

mario60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hakkimiz helal olsun usta.
Seni unutmayacagiz usta.

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Olaya yanlış açıdan bakmışsın gibi geliyor bana abi kendine niye alıyorsunki yazılım paylaşılmasın demelerinin nedeni sen değilsin ki, burada 2-3 üye kendi yaptıkları ve ya diğer sitelerden buldukları programları paylaşmaya başlayınca o karar verildi güvenlik açından hatta bi keresinde virüs bile vardı dosyanın içinde araştırma yaparsan bulursun . Eğer illa gidicem diyorsan hakkımız varsa helal olsun yolun açık olsun başarılar . Ve bir karar veriliyorsa lütfen kimse kendi üzerine almasın bi konuşup ortak nokta bulmamız lazım bir birimize abi kardeş diyoruzsa küsmeleri bir kenara bırakalım . Siteye kaç gündür saldırı oluyor vip olsun üyeler gold ve ya değil siteye destek olup birlik olcağımıza kaçıp gidiyoruz ...! . Daha çok şey söyleye de yaza da bilirim ama yeri değil diye düşünüyorum yazdıklarımsa sadece benim düşündüklerim beğenen de ola bilir beğenmeyende herkese saygılar . Her olayı Drama yapmaya gerek yok

Son düzenleme:

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Hocam bu daha yeni bir uygulama @sahbaz usta ile görüşülüp uygun olan yazılımları paylaşabilirdik biz özellikle üyelerin kendi proları için yasak koymuştuk bizim kriterlere uygun olmasaydın zaten vipte olmayacaktın herkesin emeğine saygımız hep olmustur suan site gercekten zor bir dönem geçiriyor desteği kesmeniz bazılarının işine yarayacak ve amaçlarını ulaşmış olacaklar. Bizler mesaj vermiyoruz vermedik sorun neyse direk söyleriz neden adaylığa çekilip neden yukarı çıkartıldınız herkes ıyıce anladı sebeplerinizde yazılı söyledik. Eğer vedalaşacak üyeler varsa bizzat kendisine özel mesajla bildiririz bu tarz git demek gibi bir yaklaşımımız olamaz olayları yanlış anladın bence tekrar düşün. Bunu konu olarak değilse keşke özel mesaj yoluyla halletseydik benim anladiğim ise kesin ve net gideceksin olur bu ama ben size her zaman güvendim vip üyelere yinede sen bilirsin kararına saygı gösteriyorum

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
usta karar senin karar tamam da, bence bunlar gereksiz seyler. önemli olan kalici dostlukladir, vip olsan ne olmasan ne degisen ne olacak. dedim gibi önemli olan dostluklar. bunu yaz bir kenara...

asur

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Allah'ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Arkadaşlar, ben bu forumda ilk günden beri varım.Forumun yükselmesi için elimden
geldiğince birşeyler paylaşmaya gayret ettim.Yönetici kardeşlerimizde bu gayretin
farkına varmış olmalılarki beni vip üyeliğe layık gördüler,yalnız yanlış anlaşılmak
istemem,benim gözüm vip üyelikte falan değil.Tek arzum böyle güzel bir formun daha
yükseklere çıkması daha çok üye toplaması ve geniş bir kitle tarafından tanınır ol-
masıydı.Bilginin paylaşıldıkça çoğalacağına inandığımdan ne kadar üye sayımız artarsa
bilgi paylaşımınında o kadar artacağını düşünüyordum.Vip üyeliğin bana sağladığı avan-
taj sadece izleyebileceğim forumun paneli üyeliğiydi.İster inanın ister inanmayın ben
nerdeyse hiç denilecek kadar az izlemişimdir o paneli.Anlayacağınız gibi böyle bir
şeyin peşinde değilim.Peki o zaman neden veda ediyorsun diyeceksiniz.Açıklayayım,
Bildiğiniz gibi geçen hafta yönetimin bir açıklaması olmuştu,bu açıklamanın içinde
artık forumda üyelerin kendi yaptığı programları paylaşması yasaklanmıştı.O zaman
bayağı bir üstüme alındım bu açıklamayı.Zira forumda kendi yaptığı programları en çok
paylaşan bendim.Genede sessiz kalıp beklemeyi tercih ettim.Şimdide vip üyeliğimin
sonlandırıldığını görünce anladımki bana şöyle bir mesaj veriliyor.(İyi kötü seninle
bu günlere kadar geldik,ama artık sana ihtiyacımız kalmadı.)Ne yapalım kader utansın.
Kibarca, istersen gidebilirsin mesajıydı bu.Bilemiyorum bir hatammı oldu,öyle olsaydı
uyarılırdım diye düşünüyorum.Bir hata yaptığımıda zannetmiyorum.Her neyse buraya
kadarmış diyelim,Spor Kanalı herşeyin bir sonu vardır.(onbaşı terhis oldu da diyebilirsiniz.)
Arkadaşlar benim her kime en ufak bir hakkım geçtiyse helal olsun.
Lütfen sizlerde bana haklarınızı helal edin.Hoşçakalın.

Hepiniz Allah'a Emanet Olunuz.
Gitmene gerek yok arkadaşım. Foruma faydalı olduğumuz sürece vip idik. Fayda sağlayamayınca vip aday olduk. Doğal olarak bu durum devam ederse de normal üye olarak devam ederiz. Sen forumda daha aktif ve faydalı bir üye idin. Yönetimle özel görüşüp devam edebilirsin.

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
forum yönetimi nasıl bir kriter uyguladı da sizin vipliğinizi aldı bilemem ama yönetimin acaba yanlış mı yaptık diye düşünmesi gerekir onbaşım.forum sizin gibi paylaşımcı ve üretici üyelerin gayretleriyle yolalıyor.yoksa forum birçok üyenin ordan burdan bulup kopyalayıp foruma yapıştırdığı bilgilerle iyi yere gelemez ve üye sayısını artıramaz.

acizane ben forum yönetimiyle özelden görüşüp problemin giderilebileceğini umuyorum.bu forumun sizin gibi üyelere her zaman ihtiyacı var.aslında forumun size teskere vermemesini aksine sizi uzman cavus yapmasını umuyorum.:):):)

ama kararınız kesinse bizden yanı helal olsun.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
forum yönetimi nasıl bir kriter uyguladı da sizin vipliğinizi aldı bilemem ama yönetimin acaba yanlış mı yaptık diye düşünmesi gerekir onbaşım.forum sizin gibi paylaşımcı ve üretici üyelerin gayretleriyle yolalıyor.yoksa forum birçok üyenin ordan burdan bulup kopyalayıp foruma yapıştırdığı bilgilerle iyi yere gelemez ve üye sayısını artıramaz.

acizane ben forum yönetimiyle özelden görüşüp problemin giderilebileceğini umuyorum.bu forumun sizin gibi üyelere her zaman ihtiyacı var.

Hurzati senin yönetimle ne sıkıntın var ? Burda yönetim Nasıl olacağını açıklamış ve sebeplerinide onbaşı aktif olduğu içinde yeniden vipliği geri verilmiş nerde yanlış ? Eleştir ama mantıklı eleştir. Bu siteyi ben daha iyi yönetirim diyorsan buyur al yönetimi .

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
@Karizma hocam yönetimde sorun falan yok herşey nasıl olmalıysa öyle de gidiyor sadece son 1-2 haftadır tek ben değilim herhalde fark eden bazı arkadaşların sıkıntısı var sebebini anlamadığım atmaca laflarla değilde sözü ört bastır etmeden bi yazsalar buraya çözülür ... izin verirse Yönetim yazsın arkadaşlar dertlerini sıkıntılarını anlayalım

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Aslinda yazmicakdim ama yazilanlari okuyunca, yazma ihtiyacinda bulundum, ya arkadas ne kadar heveslisiniz vip olmaya vip olmadan da güzel seyler paylasbilirsiniz, vip olunca havanizmi artiyor, bur bir ikincisi olarak yönetici arkadaslar bize sizemi soracak, kim hak ediyorsa veriyorlardir, hem vip olmaya calisaniza niye GOLD üye olmuyorsunuz, bos bos elesdiri yapmayin bence.... saygilarimla

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin

acizane ben forum yönetimiyle özelden görüşüp problemin giderilebileceğini umuyorum.bu forumun sizin gibi üyelere her zaman ihtiyacı var.aslında forumun size teskere vermemesini aksine sizi uzman cavus yapmasını umuyorum.:):):)

@hurzati kardeşim, onbaşı zaten vip olarak devam ediyor. sadece vip kullanıcılarla ilgili bir çalışma yaptık. geçici olarak vip üyeleri vip adaylığa indirdik. çalışmamız sonrası da hak ettiğini düşündüğümüz arkadaşlarımızı tekrar vip üye yaptık, diğerlerini de biraz daha gayret göstersinler diye vip aday olarak bıraktık. onbaşı da sonucu beklemeden kendince küsüp gitmiş. ancak son dönemde benim de dikkatimi bir konu çekti. gerçekten de üyeler yönetimin her hareketini acımasızca ve hesap sorarak eleştiriyor. hem yönetimdeki arkadaşlara güveniyoruz diyorsunuz hem de her an acımasızca eleştiriyorsunuz. bizler size karşı son derece sabırlı ve hoşgörülü davranıyoruz. pek çok sorunlu üyeyi bile tahammül gösterip siteden atmıyoruz. sizler de lütfen biraz daha saygılı olun ve madem bize güveniyorsunuz yaptığımız her şeyde üstümüze gelmeyin. her kararımız uzun istişareler sonrasında veriliyor. hepimizin amacı siteyi daha ileriye götürebilmek. lütfen bir şey yazarken biraz daha düşünerek yazın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar