Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Alakasız Katagorisiz Konular

Önemli Vedalaşma (onbaşı Terhis Oldu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Hurzati senin yönetimle ne sıkıntın var ? Burda yönetim Nasıl olacağını açıklamış ve sebeplerinide onbaşı aktif olduğu içinde yeniden vipliği geri verilmiş nerde yanlış ? Eleştir ama mantıklı eleştir. Bu siteyi ben daha iyi yönetirim diyorsan buyur al yönetimi .

benim kimseyle hele forum yönetimleriyle hiç bir sıkıntım yok usta.ben sadece fikrimi söyledim.
bir üyenin fikir veya düşüncesine birçok forumlarda tahammülsüzlük gördüm.
yoksa aynı tahammülsüzlük bu forumda da mı var.

F

farqin

Guest
ustatalarrbiz hic kimseye git demeyiz hele onbasının yaptıgına anlam verebilen varsa bana da izah etsin .bu gune kadar verdiği hangi proyu sildik yada yasakladık. hic birini yapmadık vipliğim alındı diyor onun vipliği alınmadı herkes aday konumuna cekildi ve gercekten hak edenler zaten su anda vipler ve bunlardan biride onbası sankı onun vipliğini almısız yada prolarına yasak getirmişiz gibi yazması beni hem şaşırttı hemde üzdü acıkcası . birde unutulmasın sadece o pro vermiyor bu forumda eger o sadece ben yazılım paylasımı yapıyorum bu forumda diyorsa ben pm yolu kimlerin paylastıgını bildirebilirim kendisine .gitmek istiyorsa yolu acık olsun hakkımız varsa da helal olsun.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Hayır gereksız eleştiri yapıyosun hocam bunu söylüyorum her bir oluşumda bir eleştirin oluyor eğer bir problem varsa oturup konuşup çözebiliriz

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Aslinda yazmicakdim ama yazilanlari okuyunca, yazma ihtiyacinda bulundum, ya arkadas ne kadar heveslisiniz vip olmaya vip olmadan da güzel seyler paylasbilirsiniz, vip olunca havanizmi artiyor, bur bir ikincisi olarak yönetici arkadaslar bize sizemi soracak, kim hak ediyorsa veriyorlardir, hem vip olmaya calisaniza niye GOLD üye olmuyorsunuz, bos bos elesdiri yapmayin bence.... saygilarimla
Aynen Eray usta katılıyorum yazdıklarına 100/100 olarak + imzamı bile atarım .

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
benim kimseyle hele forum yönetimleriyle hiç bir sıkıntım yok usta.ben sadece fikrimi söyledim.
bir üyenin fikir veya düşüncesine birçok forumlarda tahammülsüzlük gördüm.
yoksa aynı tahammülsüzlük bu forumda da mı var.
eğer üye fikirlerine bir tahammülsüzlük olsaydı sana daha farklı bir cevap yazmış olurdum. şu an bile benim yazdığım mesaj ve senin verdiğin cevap tarzlarımızı yansıtıyor. sana gayet tane tane ve en ufak bir saygısızlık göstermeden cevap yazdım. ama sen bana yine sadırgan ve sitemkar bir cevap yazdın. beni iyi tanıdığını sandığım kişilerden biriydin ama üzülerek yanıldığımı görüyorum

act81

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Slm arkadaslar bence hepimiz burda yoneticilerin verdi emege saygi duymak lazim.
Bu forumun yoneticilerin sayesinde hepimiz birseylerden faydalaniyoruz.
Emege saygi duymak lazim bence.
Bence biraz mantikli olmamamiz lazim ve birbirimizle kusup darilacagimiza bence destek olmaya calisalim.
Bu da benim dusuncem.
Saygilar

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Arkadaşlar birbirimizi kırmamak için ve konu saptığı için kilitliyorum soru / sorunu olan arkadaşlar pm atabılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar