Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Yerli Paneller Tek Baslik [ Konu Kapalı ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
malesef iyi niyetli arkadaslarimizda kötü niyetli arkadaslarin sayesinde paylasimlardan mahrum kaliyor, simdilik yapacak bir sey yok...

Akiff

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar biraz mantıklı düşünün.bazıları daha çok paylaşılsın diyor.ama isterseniz günde 100 adet panelin 100 adet useri paylaşılsın ama yinede izlenmez o zmn niye paylaşılsın boşu boşuna neden ziyan olsun.paneli verip isim isim sayı sayı diye mantığını vermekte yanlış.bazı panellerde userler çok az.isim isim diye verilse bunu herkes kırar.bence en iyisi sadece panel ismi vermek.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
o degilde sizin burda paylasdiklariniz aninda baska yerlerde ya birde kendileri kirmis gibi paylasiyorlar, bakalim bundan sonrada paylasabileceklermi ?, mario emmi baska forumlar bana enterese etmiyor, onlar zaten burdan tasiyor, bunu sen benden daha iyi biliyorsundur eminim... kim bilir burdaki paylasdigimiz combolari kendileri gibi yapmis gibi gösderenler de vardir :) bundan sonrada yapinda görelim.....ben bundan sonra gold üyelere ve özel kisilerle paylasacam, umarim orda kösdebek yokdur, ha var sayalim zaten aninda teshir ederim...
saygilar..

Akiff

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
o degilde sizin burda paylasdiklariniz aninda baska yerlerde ya birde kendileri kirmis gibi paylasiyorlar, bakalim bundan sonrada paylasabileceklermi ?, mario emmi baska forumlar bana enterese etmiyor, onlar zaten burdan tasiyor, bunu sen benden daha iyi biliyorsundur eminim... kim bilir burdaki paylasdigimiz combolari kendileri gibi yapmis gibi gösderenler de vardir :) bundan sonrada yapinda görelim.....ben bundan sonra gold üyelere ve özel kisilerle paylasacam, umarim orda kösdebek yokdur, ha var sayalim zaten aninda teshir ederim...
saygilar..
özel kişi arasında bende varım. teşekkürler :D :D :D

serefsapan

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
şimdiye kadar hiç sizlerin vermiş olduğu hiç bir bilgi paylaşmadım sizlerin vermiş olduğu kanalları izliyorum yetiyor. fakat bilgi ediniyor seviniyordum . Yabancı dil bimeyenler için benim gibi yerli kanallara da bakmak istiyor . yinede takdir ediyorum sizleri .

zxspectrum

Gold Silver
Gold Silver
elinde adigenin kirilmis hesabi olan ozelden yazabilir mi ? yada sifreleme mantigi hakkinda bilgisi olan ?

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
adige pert..

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
pert dedik ya mort anla isde :)

haso26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eray09 usta yazdiklariniza aynen katiliyorum boyle giderse millet panel bulamayacak seyredecek ben daha oncede ayni seyleri yazdim ben ozelden verilmesi daha uygun olur akiff kardes size katilamayacagim bir kisinin cihazinda bulunmasi gerekli 5 civari panel olur fazlazi lazim olmazki hep bana olmaz.uye arkadaslara da ozelden verilmesi uygun olur kanaatindeyim

Akiff

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eray09 usta yazdiklariniza aynen katiliyorum boyle giderse millet panel bulamayacak seyredecek ben daha oncede ayni seyleri yazdim ben ozelden verilmesi daha uygun olur akiff kardes size katilamayacagim bir kisinin cihazinda bulunmasi gerekli 5 civari panel olur fazlazi lazim olmazki hep bana olmaz.uye arkadaslara da ozelden verilmesi uygun olur kanaatindeyim
kardeşim bazı paneller var kullanıcı adı sınırlıdır.örnek:streamturk paneli.sınırlı bir penel. bunu isim isim yada sayı sayı dersen millet bulur.100 kişi 1 user seyrederse yayın patlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar