Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Yerli Paneller Tek Baslik [ Konu Kapalı ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
dedim gibi her paneli paylasma..paylasdigin panelerinde sadece dns adresini ver zaten isi bilen saami arkadaslar combosunu kendi bulur,bir sekilde panel adresi ve combo turunu söylersende önlem aliyorlar bilginize...

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
sadece panel v adresi paylaşma taraftarıyım panel ismini verin başkada birşey demeyin kendisi biraz çabalasın bulsun isteyenede özelden verebilir
ama şunu unutmayalımki burda panel sahipleri var herşeyide bizden iyi görüyorlar ben bunu kaç kez soyledim ama malesef kimsenin umurunda değil açıktan paylaşanların dns sahibi olmadığı nerden bileceğiz paneller patlasın kendi paneli rant sağlasın olamazmı sizce bu yuzden panel adresi haricinde şu combo bu combuyu dene bunu bile demeden paylaşım yapılsa bence daha iyi olur zaten bazı kişiler sayesinde panel kırılsa bile bir işe yaramıyor surekli donuyor

Son düzenleme:

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
dns adresleri paylaşanlar belli arada 1-2 yenisi ola bilir o da sizi görünce aynı şeyleri yapacaktır ki bir daha bu konuşmanın tekrarlanmaması için en iyisi aranızda kural gibi bi şey yapalım Eray ve diğer ustalar konuşun aranızda en tehlikesiz yolu neyse öyle yapalım combosuz en iyisi ama yine de ortak nokta gerekiyor kırgınlık falan olmaması için . eminim ki herkes bıkmış durumda bu konudan 2ci sefer oluyor

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
önce sana verilen bir seye ihanet etmiceksin, sana sahbaz usta ugrasmis güzel bir yazılım yapmis ve sen bunun degerini bilmeyip atip sallamayacaksin. gercek ihtiyaci olan arkadaslarinda izledigi panelleri orda burda caka atip kirdim patlattim gümlettim seklide caka atip dagitmicaksin. sahbaz usta bunu sana gold uyeligin icin verdiyse kiymetine bileceksin, böyle kisilerle muhattap bile olmam arkadas, ki combo olmayinca sahbaz ustanin programda is yapmaz bir sahbaz ustanin degil tum kiricilar is yapmaz, bu sekil devam edersek ediyoruzda zaten yakinda izlecek panel manel kalmaz dns isine döner bilginize, brother ustanin dedigi gibi panelciler aptal degil o kadar yatirim yapiyorlar... bilmem anlatabildimmi..

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
önce sana verilen bir seye ihanet etmiceksin, sana sahbaz usta ugrasmis güzel bir yazılım yapmis ve sen bunun degerini bilmeyip atip sallamayacaksin. gercek ihtiyaci olan arkadaslarinda izledigi panelleri orda burda caka atip kirdim patlattim gümlettim seklide caka atip dagitmicaksin. sahbaz usta bunu sana gold uyeligin icin verdiyse kiymetine bileceksin, böyle kisilerle muhattap bile olmam arkadas, ki combo olmayinca sahbaz ustanin programda is yapmaz bir sahbaz ustanin degil tum kiricilar is yapmaz, bu sekil devam edersek ediyoruzda zaten yakinda izlecek panel manel kalmaz dns isine döner bilginize, brother ustanin dedigi gibi panelciler aptal degil o kadar yatirim yapiyorlar... bilmem anlatabildimmi..
biz seni anladık ta anlaması gereken arkadaş anlamıyor işte seni tek çare böyle şeylerin tekrarlanması durumunda bence en iyisi Yönetimden o şahsın programını deaktive etmeleri konusunda ricada bulunmak

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
burada yazılanlara karşı çıkanlar ola bilir cimrilik falan düşenenler de ola bilir ama bilmeniz gereken bir şey var bu hafta hiç bir şey yokken Spor Kanalı kanallarda paneller pert oluyorsa gerektiği zaman elde 0 olacaktır belki o zaman anlarsınız neyin kavgasını ettiğimizi ...

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Bu tarz konular yönetimden izinlinle bir şekilde dağıtım olur ! Bir dahakı uyarı sızın için hoş olmaz

isteyene pm ile veriler en az 100 hesap kirilmistir

simple tv ile sorun yok
bu tarz paylaşım yasak

Cüneyt27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Topa girmeyecektim ama dayanamadım.Bende kendi görüşümü belirtmek isterim,bu arkadaşımız ekmek yediği yere ihanet ediyor ve bu paylaşımları sadece forumumuzda paylaşmıyor.Başka forumda havasını atarak sanki yaptığı çok önemli bir maharetmiş gibi (tanımasak kendisini başkaları onu vaybe adamda ki yeteneğe bak dahi sanır:) vede kendisi düne kadar panel kıramıyorum diye zır zır zırlıyordu:) Çok güzel bir atasözümüz vardır.Bir çoğumuzda gayet iyi bilir.Görmemişin oğlu olmuş tutmuş bi yerlerini koparmış...tam bu arkadaşımıza uygun bir söz diye düşünüyorum.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Topa girmeyecektim ama dayanamadım.Bende kendi görüşümü belirtmek isterim,bu arkadaşımız ekmek yediği yere ihanet ediyor ve bu paylaşımları sadece forumumuzda paylaşmıyor.Başka forumda havasını atarak sanki yaptığı çok önemli bir maharetmiş gibi (tanımasak kendisini başkaları onu vaybe adamda ki yeteneğe bak dahi sanır:) vede kendisi düne kadar panel kıramıyorum diye zır zır zırlıyordu:) Çok güzel bir atasözümüz vardır.Bir çoğumuzda gayet iyi bilir.Görmemişin oğlu olmuş tutmuş bi yerlerini koparmış...tam bu arkadaşımıza uygun bir söz diye düşünüyorum.
Imzami atarim bu yazinin altina.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar