Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Yerli Paneller Tek Baslik [ Konu Kapalı ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yoksulf1

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
byturan yardımlarınız için teşşekkür ederim ellerinize sağlık

dembaba

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar sizlerde biz acemileri iyice dilenci yerine koydunuz zaten panelden falan anlamıyoruz dilenciye para verir gibi bunu verelim bunu vermiyelim kimse sizden bir şey istemiyor bulduklarınız size kalsın patlayncada paylaşım yaparsınız ancak biz burda bu sitede birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz dilenmiyoruz

+1 sana katılıyorum arkadaşım @competan arkadaşımız çok paylaşımcı birisi idi. belki çok kırıp, özel dağıtması kişilere entresan gelmiş olabilir... çokça kırdığını belirtip isteyene özelden vermeside suç oldu maalesef... ben burada paylaşımcı olan arkadaşlar zaten belli bunu hep belirrtim çoğu burada yazıyor çiziyor ama özelden dahi iptv panel vermiyor.... siz benim anladığım hepsi topu topu 3-5 bilemedin 10 kişi arasında kalsın tezindesiniz. kusura bakmayın bu ip tv sahipleri sanırım çok aptal deillerdir siz tarama yapıp düşürünce account bulup izleyince sanki bunlar farkedemiyorlarmı? tamam bu işler hobby güzel şeyler ama, forumculuk ruhunada el fatiha okutmayın.... hep bana hep bana tezi gütmeyin bence.... onlarca panel kırsanız sanki oturup hangisini izleyeceksiniz.... bu kadarda ön yargılı vede insafsız olmayın bence.... birkaç arkadaşa özelden yazdım sağolsunlar bazıları özelden yardımcı oldular ama burada hararetle yok panel vermeyin yok bilmem ne vermeyin diyenlerden hiç bir şekilde özel dahi yardım göremedim ben..... amaç üzüm yemek olsun bence bağcı döğmek değil..... saygılar.

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
dembaba ve competan ustalar herhalde bazı şeyleri yanlış anladılar burda konu kımse kımseye panel vermesin değil sadece panelleri user passlı olarak paylaşmayın özellikle yerli olanları hepimizde iyi biliyoruz ki panel sahipleri buraları mesken tutmuşlar yabancı panelleri paylaşablirsiniz ama yerli paneller dikkat ettiyseniz paylaşım yapıldımı hemen ya panel adı değişiyor yada userler zorlaşıyor 2.cisi ben burda herkesin biririne yardım ettiğini zannediyorum şahsen bana atılan her pm ye muhakkak karşılık vermişimdir hiç kimse dilenci değil hiç kimsede bencil değildir sadece forumu ara bak demek başının çaresine bak demek değil biraz uğraş çabala demek bunuda yanlış anlamamak gerekir.anlamadığınız yerlerdede pm olarak sorarak muhakak yardımcı oluyoruz.Evet bazı şeyleri insan tek başına anlamayabilir biraz yardım biraz çaba ile herşey mümkün

hayati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar sizlerde biz acemileri iyice dilenci yerine koydunuz zaten panelden falan anlamıyoruz dilenciye para verir gibi bunu verelim bunu vermiyelim kimse sizden bir şey istemiyor bulduklarınız size kalsın patlayncada paylaşım yaparsınız ancak biz burda bu sitede birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz dilenmiyoruz

+1 sana katılıyorum arkadaşım @competan arkadaşımız çok paylaşımcı birisi idi. belki çok kırıp, özel dağıtması kişilere entresan gelmiş olabilir... çokça kırdığını belirtip isteyene özelden vermeside suç oldu maalesef... ben burada paylaşımcı olan arkadaşlar zaten belli bunu hep belirrtim çoğu burada yazıyor çiziyor ama özelden dahi iptv panel vermiyor.... siz benim anladığım hepsi topu topu 3-5 bilemedin 10 kişi arasında kalsın tezindesiniz. kusura bakmayın bu ip tv sahipleri sanırım çok aptal deillerdir siz tarama yapıp düşürünce account bulup izleyince sanki bunlar farkedemiyorlarmı? tamam bu işler hobby güzel şeyler ama, forumculuk ruhunada el fatiha okutmayın.... hep bana hep bana tezi gütmeyin bence.... onlarca panel kırsanız sanki oturup hangisini izleyeceksiniz.... bu kadarda ön yargılı vede insafsız olmayın bence.... birkaç arkadaşa özelden yazdım sağolsunlar bazıları özelden yardımcı oldular ama burada hararetle yok panel vermeyin yok bilmem ne vermeyin diyenlerden hiç bir şekilde özel dahi yardım göremedim ben..... amaç üzüm yemek olsun bence bağcı döğmek değil..... saygılar.

Ustam Ben bu Foruma üye olali pek vakit gecmemisdir ve Panel nedir DNS nedir nasil kirilir neler gerekir vs.... hiiccc birsey bilmiyordum. Evde sadece Iptv izleyebiliyorum canak takilmiyor diye goldüye oldum güzel izleyebilmek icin. vallahi diyorum 2 gün icersinde yarim saat ugruyordum siteye ve okuduklarimla ögrendim panel nedir dns nedir nasil kirilir neler gerekir... Simdiye kadar 2 tane kirdim kendim ve bu kendi kirdiklarim inanki süper calisiyor.
Ve gercekden bilgisayarin icinde yüzlerce burdan indirdigim panel var,bunlarin icindede topu topu calisan 2 tane varsa var bunlarda özelden istediklerim oldugundan pekde eminim. Artik forumdan panel indirip birseyler ummuyorum o panelden sadece adressi aliyorum kendim taratiyorum. Özelden istemek zor birsey degil bende cok istedim kimisi cvp verdi kimisi vermedi. Ama gercekden burdaki paylasim orani cok yüksek ve yogun. Panel siteye girer girmez 10 dk icinde akil almicak sekilde begeni aliyor panel. 1 saat icinde ölen paneller var, bu normal degil, cok dagitildigindan ölüyor.

Lütfen acemiliginle acindirtma kendine biraz oku cabala inan bana cok basit aslinda. Sadece biraz emek vermek gerekiyor.
Amacim tartisma cikarmak degil lütfen yanlis anlama, sadece forumda gercekden istedigin herseyi bulabilirsin demekdir.
Burdan herkeze paylasimlari ve yardimlari icin yeniden cok Teşekkürler ediyorum. Selametle

dembaba

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
@hayati size cevap vererek yada ortamı gerecek bir eylemde bulunmak istemiyorum. nasıl biliyorsanız , nasıl görmek , bakmak yada anlamak istiyorsanız öyle davranın.... kimseye kendimi acındırma gibi bir eylem yada davranışta bulunmadım sen daha gold olmadan bende gold üye idim bilip bilmeden boşa sallama benim acemi olduğumu nerden biliyorsunki ....? amaç her daim kaliteli paylaşım vede yardımlaşmada bulunmak olmalıdır... burası bir uydu forumudur en azından ben öyle görüyorum vede görmek istiyorum.... sapla samanı kesinlikle karıştırmamanı tavsiye ediyorum size...... bundan sonra buraya bu yerli panelle ilgili bu konu ile ilgili polemik mesajlar yazmayınız ve hatta çok çok arkadaşlar bu konu başlığından rahatsızlık duyuyorlarsa komple konu başlığını kapattırın rahat edin bence.... saygılar.

hayati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
@hayati size cevap vererek yada ortamı gerecek bir eylemde bulunmak istemiyorum. nasıl biliyorsanız , nasıl görmek , bakmak yada anlamak istiyorsanız öyle davranın.... kimseye kendimi acındırma gibi bir eylem yada davranışta bulunmadım sen daha gold olmadan bende gold üye idim bilip bilmeden boşa sallama benim acemi olduğumu nerden biliyorsunki ....? amaç her daim kaliteli paylaşım vede yardımlaşmada bulunmak olmalıdır... burası bir uydu forumudur en azından ben öyle görüyorum vede görmek istiyorum.... sapla samanı kesinlikle karıştırmamanı tavsiye ediyorum size...... bundan sonra buraya bu yerli panelle ilgili bu konu ile ilgili polemik mesajlar yazmayınız ve hatta çok çok arkadaşlar bu konu başlığından rahatsızlık duyuyorlarsa komple konu başlığını kapattırın rahat edin bence.... saygılar.

Mesajinda kendin yaziyordun acemi oldugunu o yüzden ben öle konusdum. Zaten benim yazdigim senin kendi sahsiyetine degildi bütün burda kendini acemi yerine koyanlar icindi. Herhangi bi sallamalarda bulundugumuda düsünmüyorum. Ama Bencede konuyu fazla saptirmiyalim nede olsa burasi yerli paneller paylasma bölümü. Yine herkez kendi bildigi gibi davransin derim. Sonucda er yada gec herkez yaptigi hatalardan bir ders alacakdir.
selamlar

haso26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaslar kimse yanlis anlamasin paneller veriliyor ama malesef combolar elden geciyor userler aliniyor ondan sonra veriliyor eray ustanin verdigi bir combo ve bir kac combo haric ben sahsen denedim sonuc olumsuz birbirimizi kandirmayalim bence panel bulan ustalar ozelden versin lutfen kimse kimseyi kandirmasin sag olsunlar forumda basi ustalar sayesinde biraz bu isi ogrendim

hero01

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar